Richardo Hendrixo skrydis po krepšiu Nuotr.: AP – Scanpix
Richardas Hendrixas prieš Nikola Pekovičių Nuotr.: AP – Scanpix
Davido Blatto reakcija į įvykius aikštėje Nuotr.: Reuters – Scanpix
25 taškus į „Maccabi“ krepšį įmetęs Milanas Mačvanas džiaugiasi pergale Nuotr.: Reuters – Scanpix
Jordanas Farmaras reaguoja po klaidos Nuotr.: Reuters – Scanpix
Vos 6 pataikyti tritaškiai iš 24 bandymų nesutrukdė Belgrado „Partizan“ (4-3) komandai iškovoti labai svarbios pergalės kovoje dėl patekimo į „Top 16“ etapą.

Serbai namie 74:71 (24:17, 15:20, 15:11, 20:23) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (5-2) krepšininkus bei C grupėje iškovojo ketvirtąją pergalę.

„Partizan“ į priekį išsiveržė jau pačioje susitikimo pradžioje ir pirmavo visą mačą. Antrajame kėlinyje po serbų spurto 11:2 komandas skyrė 13 taškų (32:19), tačiau Izraelio čempionai greitai panaikino deficitą ir likusį laiką lipo „Partizan“ ekipai ant kulnų.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Belgrado ekipa pirmavo tik 4 taškų skirtumu (56:52), bet tuomet ji pelnė 5 taškus be atsako ir susikrovė pergalingą pranašumą – 61:52.

„Partizan“: Milanas Mačvanas 22, Nikola Pekovičius 17, Vladimiras Lučičius 15.

„Maccabi“: Devinas Smithas 12, Jordanas Farmaras 11, Sofoklis Schortsanitis 10.

as
O tai kur Pargo??
2011-12-03
Tikriausiai Farmarui ir Pekovičiui tai buvo paskutinės rungtynės Eurolygoje :)

2011-12-02
justas987Macvanas pataike 3 tritaskius kai komanda pataike vos 6 tritaskius. o Zalgirio fanams Jisai neitiko, nes yra toks ir anoks, o Eurolygoje yra topo zaidejas.

Sakyk ka nori, bet zalgyrije jis taip neatodytu, belgradas bene vienintelis klubas kur jauni losia taip gerai, kiti klubai nemoka isnaudot taip kaip partizan.
2011-12-02
-2

tegul jis rodo kokius tik nori rezultatus bet as vis tiek dziaugiuosi kad jo nera zalgiryje!
ALi1551
Kartais cia ne tas zaidejas kuriuo zalgiris domejosi,bet sirgaliai sake kad sitas Macvanas visiskas grybas ir Jankunas ir Klimavicius geresni uz ji ir neverta jo imti??tai Romka paskaites komentarus ir nepaeme,ar ia koks brolis to is Maccabi?
2011-12-02
+1
o kur cia rase kad farmaras jau isvykes buvo i jav? :D
2011-12-02
2011-12-02
-2
Paziuresim kaip partizanelis atrodis be Pekoviciaus... Macvanas vienas nepatems...
2011-12-02
-1
JONAS
Teisejai nesamoniu pabaigoje pridare, paskutine minute dave, 2 nesportinias prazangas, ir taip neleido Macabiui uzsikabint
2011-12-02
Nebeliko eurolygoje autoritetu, viena barca, nu ir dar +/- CSKA tvirtai zygiuoja, daugiau nieko nebenuspesi. Ypac tai aiskiai matosi kai pazvelgi i A grupe - pirma ir paskutine vietas viena pergale skiria.