Pergalę po atkaklios kovos Nacionalinėje krepšinio lygoje (Smscredit.lt NKL) iškovojo „Šilutės“ (7-10) ekipa. Ji svečiuose po pratęsimo 95:88 (15:20, 18:12, 25:22, 23:27, 14:7) palaužė Pakruojo „Merestos“ (9-8) krepšininkus.

Besibaigiant ketvirtajam kėliniui „Meresta“ pirmavo 80:76, bet leido Šilutės krepšininkams spurtuoti 5:0 bei išsiveržti į priekį (81:80). Visgi vieną baudą pataikęs Simonas Slivka išplėšė Pakruojo ekipai pratęsimą.

Tačiau jo metu surengtas dar vienas „Šilutės“ spurtas tapo lemiamu. Svečiai pačioje pratęsimo pradžioje pelnė 6 taškus be atsako, o „Merestai“ juos pavyti jau neužteko jėgų (92:86).

„Meresta“: Liudas Radavičius 20, Simonas Slivka 16, Audrius Mineikis 15.

„Šilutė“: Ignas Razutis 24, Evaldas Šaulys ir Mantas Tamaševičius (10 atk. kam.) po 14.

Natally
buvo labai gaila kad darę tokia kvailas klaidas , paleizdavo kamuolį iš rankų ir t.t.t. įpač pasitemti reikia Klym Artamonov , nors vaikinukas neblogai žaidžia , bet kažkas jį blaško.... Sėkmėe jiems!!! linkiu sveikatos Raziuliui!!! :D
2011-12-03
Suris
to Mesuzpakruoji: na del baudu tai nieko negaliu pasakyt nes nemaciau varzybu, bet kodel teisejai turejo kazka svilpti jei kamuolys atsimuse i lentos virsu ir neliesdamas konstrukciju nusileido ant zemes???
+1
zedasxxNa aišku,kad pikta kad taip gaunasi,bet nieko nepakeisi.Traukė ar netraukė teisėjai,tai sunku pasakyti.Būna taip,kai sergi,palaikai savo komandą,ir matai tik ją,tai žinoma norisi kad tavo komandai visada sektųsi.Jeigu "Meresta" rašys apeliaciją,tai suprantama,o jeigu ne,tai čia tik žiūrovams taip atrodo,kad neteisinga.

Ne, "Meresta" apeliacijos nerašys, tokių apeliacijų niekas nepatenkina. Gal tu ir teisus, gal per daug įsikarščiavęs buvau. Tačiau eidamas iš aikštės savo ausimis girdėjau, kaip Dainius Bertulis, duodamas ranką teisėjui, pasakė: "Aš tau duodu ranką tik todėl, kad tu teisėjas. Bet ne už teisėjavimą". Taigi manau, jog abu esame savaip teisūs.
-1
Niekada nekaltinu rungtynių arbitrų, bet šį kartą... Traukė "Šilutę" kaip galėdami. Tomui Durai skiriama nesportinė, nors vienas "Merestos" žaidėjas jau nubėgo prie savo krepšio; Galkauskas nutėškiamas ant žemės baudos aikštelėje, pražanga, be abejonės, jam... "Merestos" žaidėjai nespėja prisiliest, bauda... O paskutinė rungtynių minutė... 80:79 pirmauja "Meresta", šilutiškis meta iš toliau, nėra kamuolys ATSIMUŠA Į LANKĄ, PATAIKO Į LENTOS VIRŠŲ IR LEIDŽIASI KITOJE KREPŠIO PUSĖJE, teisėjai žaidimo nestabdo, "Šilutė" pasiima kamuolį ir įmeta! Visi žiūrovai pakyla iš vietų, Dainius Bertulis vos neįbėga į aikštę... Taškai įskaitomi. Pratęsimas... Jame jau pavargo pakruojiečiai, nes žaidė septyniese (registravo 9, vienas traumuotas).

Beje, kas liečia švilpukus, jie prasidėjo tada, kai "Meresta" ketvirtajame kėlinyje įgijo 8 taškų persvarą - 70:62 (išskyrus Duros nesportinę)