Liubercų „Triumf“ (5-2) komanda įrodė, kad ir be vyriausiojo trenerio gali sėkmingai kautis Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione. Rusai svečiuose 62:51 (18:12, 21:8, 11:11, 12:20) įveikė „Ventspils“ (5-3) krepšininkus.

„Triumf“ nutolo dar pirmojo kėlinio pabaigoje ir antrojo kėlinio pradžioje, kuomet spurtavo 9:2 bei įgijo dviženklį pranašumą – 22:12. „Ventspils“ pavyti varžovų per likusį laiką niekaip nepavyko ir rusai šventė pergalę.

Liubercų komanda BBL mače turėjo nemažų nuostolių, mat dėl širdies problemų jai vadovauti negalėjo Chomičius, o du amerikiečiai Tywaine‘as McKee ir Davonas Jeffersonas dėl incidento Šiauliuose buvo suspenduoti.

„Ventspils“: Stevenas Gray 12, Artūras Beržinis 10, Martinas Lakša 7.

„Triumf“: Sergejus Karasiovas 19, Jevgenijus Valievas 11, Ivanas Lazarevas ir Dmitrijus Kulaginas 11.

manau zaidejai zaide uz treneri kad greiciau sveiktu.
2011-12-04
Ziuriu be tu amerikonu pagal rezultata netgi geriau suzaide reiktu pagalvoti ar verta juos belaikyti komandoj