Savų žiūrovų akivaizdoje Jonavos sporto klubas „Triobet“ (10-6) po įspūdingos ir nervingos rungtynių pabaigos 80:77 (19:20;20:14;23:19;18:24) palaužė NKL čempionato lyderius „Radviliškis-Juodeliai“ (12-6) ekipą.

Trečiojo kėlinio antroje pusėje jonaviečiai neįtikėtinai mėtydami iš toli pirmavo net 19taškų skirtumu (57:38) ir atrodė, kad SK „Triobet“ pasieks dar vieną eilinę pergalę namuose.

Tačiau varžovai atsakė tuo pačiu ir skirtumas ėmė sparčiai tirpti. Radviliškio krepšininkai sugebėjo ne tik priartėti, bet ketvirtojo kėlinio pabaigoje ne ir persvėrė rezultatą (66:67). Iki rungtynių pabaigos likus 36 sek. svečiai pirmavo šešiais taškais (70:76).

Mačo pabaigą neįtikėtina. Du tritaškius iššauna Linkevičius ir Narkevičius bei Vasiliauskas iš varžovų perima kamuolį. Tai lėmė, kad SK „Triobet“ iškovojo sunkią pergalę.

„Triobet“: Paulius Vaitiekūnas 17 (11 atk. kam.), Martynas Linkevičius 16 (tritaškiai 4/8), Henrikas Vorotnikovas 14, Audrius Vasiliauskas 13 (6 rez. perd.).

„Radviliškis-Juodeliai“: Tomas Rakauskas 25, Mantas Pukinskas 20, Juozas Ramanauskas 8 (13 atk. kam.).