BasketNews.lt radijo“ laidoje dalyvavęs Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Robertas Javtokas prisipažino kartais vis dar jaučiantis alkūnių skausmus, todėl norėdamas jas apsaugoti dėvi specialias rankoves.

31 metų vidurio puolėjas prieš pat Europos čempionatą patyrė alkūnių traumas ir nuo tada rungtyniauja su specialiomis apsaugomis.

„Galėčiau žaisti ir be jų, bet vieną dieną skauda labiau, kitą ne taip. Užsidėjau rankų tvarsčius tam, kad apsaugočiau alkūnes, nes šios apsaugos sugeria smūgius, – aiškino Javtokas. – Per rungtynes ne vieną kartą krentu ant parketo, todėl jos padeda išvengti rimtesnių traumų.“

Visgi paklaustas, ar turėdamas galimybę dėti į krepšį ja nepasinaudoja norėdamas pasisaugoti, „Žalgirio“ vidurio puolėjas teigė, kad trauma tam įtakos neturi.

„Man jau nebe 20 metų. Nesakau, kad esu pasenęs ir negaliu, nes jeigu yra galimybė dėti į krepšį, ja pasinaudoju“, – sakė Javtokas.

LKL čempionų aukštaūgis laidoje atskleidė, kad paauglystėje buvo pradėjęs rūkyti: „Pradėjau rūkyti, mečiau, vėl pradėjau ir vėl mečiau. Tai draugai, jų įtaka. Žodžiu, buvo visko“, – neigiamos patirties neslėpė Javtokas.

Vienas sirgalių klausimų buvo ir apie jo gimtąjį miestą Šiaulius bei galimybes karjerą baigti būtent šio miesto klube. Tačiau Javtokas dėl ateities nebuvo užtikrintas ir nieko pažadėti negalėjo.

„Šiuo metu atsakyti į šį klausimą negaliu, nors nuolat jį girdžiu. Tai priklausys nuo to, ar komanda tavęs norės, kokios formos būsi, ar galėsi jiems padėti“, – aptakiai kalbėjo aukštaūgis.

Visas interviu su Javtoku:Daugiau audio interviu galite išgirsti paspaudę čia.

Rodyti komentarus
Prie ko čia ta kurnikova? :DDDDD
2011-12-05
-1
Atsakyti
Sekmes seniuk!!!;DDD
2011-12-05
Atsakyti
Jau nebe pirma jaunyste;Ddar suzaidzia kartais pries liewesnes komandas.
2011-12-05
+2
Atsakyti
LTUvisWowLTUvisKo čia, rytfaniai stumiat? Prieš sezoną, kai Žalgiris dar nebuvo pasirašęs sutarties su Robertu, tai vos ne DIEVAS rytfaniams buvo. Dabar gi jau visiškas "lavonas" pagal jus. Ant Delininkaičio irgi taip pat stumat. Nenusibodo? Gėda. Visai Javtokas neblogai lošia 1vs.1, kamuolius ima, blokuoja,... O ryto aukšti - nei kamuolio nusiimt (Katelynas, Dilys), nei tritaškį mest (Roberts, Samardziski) - tai gal ką nors sumaišėt???VISI KAUNO ŽALGIRIO FANAI!!!roberts trajaku nepataiko?;DDDDDDDDD0/4 Eurolygos atranka, 4/16 praeitų metų Eurolyga, 3/7 EuroTaurė. Taip, pataiko, bet ne tiek jau daug.spOOkyLTUvisKo čia, rytfaniai stumiat? Prieš sezoną, kai Žalgiris dar nebuvo pasirašęs sutarties su Robertu, tai vos ne DIEVAS rytfaniams buvo. Dabar gi jau visiškas "lavonas" pagal jus. Ant Delininkaičio irgi taip pat stumat. Nenusibodo? Gėda. Visai Javtokas neblogai lošia 1vs.1, kamuolius ima, blokuoja,... O ryto aukšti - nei kamuolio nusiimt (Katelynas, Dilys), nei tritaškį mest (Roberts, Samardziski) - tai gal ką nors sumaišėt???VISI KAUNO ŽALGIRIO FANAI!!!siaip tai nepatartina nuo pietu pradet gert, ypac pirmadienyO pats negirtas? Ką aš blogai pasakiau, rytfani? Apie Roberts - iš dalies sutinku, na, ir viskas? Kiek pilstuko išgėrei pats?


Ar tik ne patys ant Robkes varet,nes jis ryto zaidejas, o daba pries sezona jis jums dievukas buvo, bet dabar kai kurie zalgirio fanai ant jo patys stume vel. O del Reberts tai kas jis tau snaiperis kad turi mesti daug ir pataikyti tritaskius? Meta jis tik laisvas, o ne per galvas kaip budavo su Bajramovic
2011-12-05
Atsakyti
WowLTUvisKo čia, rytfaniai stumiat? Prieš sezoną, kai Žalgiris dar nebuvo pasirašęs sutarties su Robertu, tai vos ne DIEVAS rytfaniams buvo. Dabar gi jau visiškas "lavonas" pagal jus. Ant Delininkaičio irgi taip pat stumat. Nenusibodo? Gėda. Visai Javtokas neblogai lošia 1vs.1, kamuolius ima, blokuoja,... O ryto aukšti - nei kamuolio nusiimt (Katelynas, Dilys), nei tritaškį mest (Roberts, Samardziski) - tai gal ką nors sumaišėt???VISI KAUNO ŽALGIRIO FANAI!!!roberts trajaku nepataiko?;DDDDDDDDD


0/4 Eurolygos atranka, 4/16 praeitų metų Eurolyga, 3/7 EuroTaurė. Taip, pataiko, bet ne tiek jau daug.

spOOkyLTUvisKo čia, rytfaniai stumiat? Prieš sezoną, kai Žalgiris dar nebuvo pasirašęs sutarties su Robertu, tai vos ne DIEVAS rytfaniams buvo. Dabar gi jau visiškas "lavonas" pagal jus. Ant Delininkaičio irgi taip pat stumat. Nenusibodo? Gėda. Visai Javtokas neblogai lošia 1vs.1, kamuolius ima, blokuoja,... O ryto aukšti - nei kamuolio nusiimt (Katelynas, Dilys), nei tritaškį mest (Roberts, Samardziski) - tai gal ką nors sumaišėt???VISI KAUNO ŽALGIRIO FANAI!!!siaip tai nepatartina nuo pietu pradet gert, ypac pirmadieny


O pats negirtas? Ką aš blogai pasakiau, rytfani? Apie Roberts - iš dalies sutinku, na, ir viskas? Kiek pilstuko išgėrei pats?
2011-12-05
Atsakyti
LTUvisKo čia, rytfaniai stumiat? Prieš sezoną, kai Žalgiris dar nebuvo pasirašęs sutarties su Robertu, tai vos ne DIEVAS rytfaniams buvo. Dabar gi jau visiškas "lavonas" pagal jus. Ant Delininkaičio irgi taip pat stumat. Nenusibodo? Gėda. Visai Javtokas neblogai lošia 1vs.1, kamuolius ima, blokuoja,... O ryto aukšti - nei kamuolio nusiimt (Katelynas, Dilys), nei tritaškį mest (Roberts, Samardziski) - tai gal ką nors sumaišėt???VISI KAUNO ŽALGIRIO FANAI!!!


siaip tai nepatartina nuo pietu pradet gert, ypac pirmadieny
2011-12-05
-1
Atsakyti
Wow
LTUvisKo čia, rytfaniai stumiat? Prieš sezoną, kai Žalgiris dar nebuvo pasirašęs sutarties su Robertu, tai vos ne DIEVAS rytfaniams buvo. Dabar gi jau visiškas "lavonas" pagal jus. Ant Delininkaičio irgi taip pat stumat. Nenusibodo? Gėda. Visai Javtokas neblogai lošia 1vs.1, kamuolius ima, blokuoja,... O ryto aukšti - nei kamuolio nusiimt (Katelynas, Dilys), nei tritaškį mest (Roberts, Samardziski) - tai gal ką nors sumaišėt???VISI KAUNO ŽALGIRIO FANAI!!!


roberts trajaku nepataiko?;DDDDDDDDD
2011-12-05
-1
Atsakyti
Stengiasi tas Javtokas, jis nera labai universalus, turi savo gana ribota arsenala ir reikia moket tai isnaudot.
2011-12-05
Atsakyti
Ko čia, rytfaniai stumiat? Prieš sezoną, kai Žalgiris dar nebuvo pasirašęs sutarties su Robertu, tai vos ne DIEVAS rytfaniams buvo. Dabar gi jau visiškas "lavonas" pagal jus. Ant Delininkaičio irgi taip pat stumat. Nenusibodo? Gėda. Visai Javtokas neblogai lošia 1vs.1, kamuolius ima, blokuoja,... O ryto aukšti - nei kamuolio nusiimt (Katelynas, Dilys), nei tritaškį mest (Roberts, Samardziski) - tai gal ką nors sumaišėt???

VISI KAUNO ŽALGIRIO FANAI!!!
2011-12-05
-1
Atsakyti
SJ
Darknemo2000SJDiedukas08O siaip kol buvo greitas ir atletiskas,buvo neblogas centras ne elitinis,bet stiprus vidutiniokas,su metais dingo greitis ir atletiskumas ir galima sakyti neliko is jo zaidejo,nej apsigina nej uzpuola..padare didziulia klaida zalgiris pasirases su juo 3 metu kontrakta...Tai jau tikrai, visai nieko nesugeba Javtokas, bet kažkodėl vis dar yra ir dar kelias vasaras bus pagrindinis rinktinės centras, atsipeikėkit pagaliau ir pradėkit vertint tai ką turit, mulkiaiTai kaip zaidejas zaidzia rintineje nereiskia kad taip zais klube ir atvirksciai.Kazkaip zalgiryuje Javtokas atrodo apatiskas - imeta- gerai, neimeta - irgi gerai. Rinktineje kur kas emocingiau zaidzia nezinau kodel bet taip atrodo zvelgiant is salies.Bet ir toje pacioje rinktineje buvo rungtyniu kuomet tas pats Valanciunas atrode geriau uz Javtooka (kaip pvz pries Ispanus ar Vokiecius).


Sutinku, bet reikia atsižvelgt ir į tai, kad rinktinės žaidėjai tik dabar pradeda įsivažiuot, įgaut formą, o Javtokas pastebimas vis labiau ir labiau. O sezono gale pamatysim kas ir ką iš tikro gali padaryt
2011-12-05
Atsakyti
SJDiedukas08O siaip kol buvo greitas ir atletiskas,buvo neblogas centras ne elitinis,bet stiprus vidutiniokas,su metais dingo greitis ir atletiskumas ir galima sakyti neliko is jo zaidejo,nej apsigina nej uzpuola..padare didziulia klaida zalgiris pasirases su juo 3 metu kontrakta...Tai jau tikrai, visai nieko nesugeba Javtokas, bet kažkodėl vis dar yra ir dar kelias vasaras bus pagrindinis rinktinės centras, atsipeikėkit pagaliau ir pradėkit vertint tai ką turit, mulkiai


Tai kaip zaidejas zaidzia rintineje nereiskia kad taip zais klube ir atvirksciai.

Kazkaip zalgiryuje Javtokas atrodo apatiskas - imeta- gerai, neimeta - irgi gerai. Rinktineje kur kas emocingiau zaidzia nezinau kodel bet taip atrodo zvelgiant is salies.

Bet ir toje pacioje rinktineje buvo rungtyniu kuomet tas pats Valanciunas atrode geriau uz Javtooka (kaip pvz pries Ispanus ar Vokiecius).
2011-12-05
-1
Atsakyti
SJ
Diedukas08O siaip kol buvo greitas ir atletiskas,buvo neblogas centras ne elitinis,bet stiprus vidutiniokas,su metais dingo greitis ir atletiskumas ir galima sakyti neliko is jo zaidejo,nej apsigina nej uzpuola..padare didziulia klaida zalgiris pasirases su juo 3 metu kontrakta...


Tai jau tikrai, visai nieko nesugeba Javtokas, bet kažkodėl vis dar yra ir dar kelias vasaras bus pagrindinis rinktinės centras, atsipeikėkit pagaliau ir pradėkit vertint tai ką turit, mulkiai
2011-12-05
-1
Atsakyti
Kad ir kaip zlugdo jo zaidimas siemet ir varo i nevilti, reik pripazinti, kad pries chimkus buvo bene vieninteliai su Kuzminsku kurie sulose teigiamai, o ir su Unicaja Robertas neblogai sukovojo, gal galu gale atsigaus ir prades demonstruoti, tai ko is jo visi tikisi ir nereikes rautis plauku nuo galvos kaip rungtyniu su CSKA metu
2011-12-05
+3
Atsakyti
Ka jus cia stumet ant to Javtoko pries sezona dievinot o dabar ji su sudu maisot. Jau ne tie metai Javtoko bet dar buna ir geru akimirku..
2011-12-05
+1
Atsakyti
skaisgiris gerai ir pasake ... krepsinio lavonas ! jam geriau nedet o pramest nuo lentos ! arba stoga gaut ! kas cia man nebe'20' metu ? tai pagal javtoka visi kam virs 25 turi nustoti draskytis aiksteleje ir metyti nuo lentos is po krepsio !! :DD
2011-12-05
-1
Atsakyti
Zergasjei ne kvaila avarija lakstant su mocu tai butu tikrai zymiai geresnis centras uzauges,o dabar turim ka turim
na jei ne ta avarija,tai manau Javtoka irgi butume isvyde NBA,nes pries ta nesamone nerealiai progresavo vyrukas...
2011-12-05
-1
Atsakyti
jei ne kvaila avarija lakstant su mocu tai butu tikrai zymiai geresnis centras uzauges,o dabar turim ka turim
2011-12-05
-1
Atsakyti
O siaip kol buvo greitas ir atletiskas,buvo neblogas centras ne elitinis,bet stiprus vidutiniokas,su metais dingo greitis ir atletiskumas ir galima sakyti neliko is jo zaidejo,nej apsigina nej uzpuola..padare didziulia klaida zalgiris pasirases su juo 3 metu kontrakta...
2011-12-05
-4
Atsakyti
Kurnikova jam klycka dave Rolandas Skaisgirys: R.Javtokas, kaip žaidejas, yra apskritai tuščias. Jis tik prieš "Sakalus" gali maivytis padaro du blokus keturiasdešimtmečiam senukui Skaisgiriui ir didžiuojasi tuo, o kai reikia žaisti su tikrais vyrais - krepšinio lavonas. Žinote, kokia pastaruoju metu jam prilipo pravardė? Jis jau ne robis ar kazkas panasaus, jei kalbama apie R.Javtoka, tai sakoma Ana Kurnikova
2011-12-05
-3
Atsakyti
Anonimas
Jautokas tai tipo Kūrnikova? Kas jam tokią kličką davė?

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2011-12-05
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas