Šis sezonas Portlendo „Trail Blazers“ komandai – vienas nesėkmingiausių. Tai buvo patvirtinta praėjusios nakties rungtynėse su Naujojo Džersio „Nets“. Vos 5 taškus per ketvirtą kėlinį pelnę „Blazers“ krepšininkai pademonstravo vieną prasčiausių rezultatų lygos istorijoje.

Nuo tada, kai 1954-1955 metų sezone buvo įvesta atakai skirta 24 sekundžių taisyklė, mažiau nei 5 taškus per lemiamą ketvirtį įmesti buvo leista tik „Golden State Warriors“ komandai.

2004 metų vasario 8 dieną rungtynėse su Toronto „Raptors“ Ouklendo ekipa pelnė vos 2 taškus per paskutines 12 minučių ir pralaimėjo dvikovą 81:84.

Rungtynėse tarp „Blazers“ ir „Nets“ Portlendo ekipa po trijų kėlinių pirmavo 60:57. Tačiau tuomet Naujojo Džersio gynyba pasirodė nepralaužiama varžovams – per lemiamą kėlinį jie pataikė tik vieną metimą iš 13 ir pralaimėjo ketvirtį 5:21.

„Nežaidėme puikiai puolime. Mūsų gynyba atliko puikų darbą“, – po dvikovos džiaugėsi „Nets“ žaidėjas Jasonas Kiddas. Jam šis mačas – taip pat išskirtinis. Pirmą kartą nuo 2000 metų kovo 22 dienos J.Kiddas reguliariojo sezono rungtynėse nepelnė nė taško.

„Jie uždarė visus kelius gynyboje, – varžovus gyrė „Blazers“ strategas Nate'as McMillanas. – Apie 11 minučių nežinojome, ką daryti, ir nepelnėme taškų bei buvome neatsargūs su kamuoliu“.

Šį sezoną per 64 dvikovas vos 20 kartų laimėjusi Portlendo komanda yra prasčiausia Vakarų konferencijoje, o pagal laimėtas rungtynes lygoje lenkia tik Šarlotės „Bobcats“ (18-48) bei Niujorko „Knicks“ (18-45) klubus.

Kazkaip po tu laiku kai jie vos netapo cempionais.Cia dar su sabu ju komnada tik silpsta...
2006-03-16
Spo
Apie 11 minučių nežinojome, ką daryti, ir nepelnėme taškų bei buvome neatsargūs su kamuoliu“.
truksta zodziu.... tai tegul jie losia wnba lygoj....