Evaldas Žabas rungtyniavo įspūdingai, tačiau jo atstovaujama Ostersundo „Jamtland Basket“ (6-9) komanda Švedijos pirmenybėse patyrė nesėkmę. Lietuvio ekipa savo aikštėje 85:97 (23:29, 30:20, 19:18, 13:30) nusileido Boro „Boras Basket“ (10-5) žaidėjams.

Žabas per 32 minutes pelnė 28 taškus (7/15 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 8/9 baudų), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, po 1 sykį prasižengė ir suklydo bei surinko 29 naudingumo balus.

Pergalės pasiekti nepavyko ir Sioderteljės „Kings“ (7-8) ekipai, kurioje rungtyniauja Mantas Griškėnas. Ji svečiuose 77:80 (20:15, 14:23, 27:16, 16:26) turėjo pripažinti Lulėjo „LF Basket“ (10-5) krepšininkų pranašumą.

Starto penkete mačą pradėjęs Griškėnas ant parketo praleido 26 minutes, surinko 18 taškų (8/9 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, tačiau 3 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė bei surinko 16 naudingumo balų.