Po Eurolygos „Top-16" etapo ketvirtojo turo varžybų paaiškėjo, kad vietas turnyro ketvirtfinalyje užsitikrino dar dvi komandos. Po „Barcelona" komandos pergalės prieš „Žalgirį", kelialapius į ketvirtfinalį užsitikrino ne tik katalonai, bet ir Jono Kazlausko treniruojamas Pirėjo „Olympiakos". Abiejų šių komandų D grupėje aplenkti nebegali niekas.

E grupė

Tel Avivo „Maccabi" – Madrido „Real" 73:58 (22:14, 11:22, 21:10, 19:12).

Pirmąją nesėkmę E grupėje patyrė „karališkasis" klubas, tačiau nepaisant pralaimėjimo jis toliau išlieka grupės lyderiu. „Real" krepšininkus įveikę žydai taip pat yra iškovoję 3 pergales ir patyrę 1 nesėkmę, tačiau jų taškų santykis yra šiek tiek blogesnis.

Permainingai vykusiame grupės lyderių susitikime pirmaujanti ekipa keitėsi ne kartą. Sėkmingiau rungtynes pradėję aikštelės šeimininkai pirmavo 8 taškų skirtumu, tačiau prieš didžiąją pertrauką ispanams pavyko išlyginti ir persverti rezultatą (36:33).

Vis dėlto po pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmė žydai. Jie įgijo solidų pranašumą, tačiau jo nebeišbarstė ir išlaikė iki mačo pabaigos.

„Tai ką mes šiandien darėme, nėra mano nuopelnas. Mes neplanavome tokio puolimo, kokį šiandien demonstravome, tačiau jie ėmė labai atidžiai prižiūrėti Anthony Parkerį, o Sharonas Shasonas tuomet likdavo laisvas", – pergalės priežastį nurodė „Maccabi" strategas Pini Gershonas.

„Maccabi": Maceo Bastonas 20 (8 atk. kam.), Sharonas Shasonas 16, Willie Solomonas 10, Anthony Parkeris 8 (13 atk. kam.).

„Real": Felipe Reyesas 14, Alexas Scalesas 11, Igoris Rakočevičius 10.

•

Stambulo „Ulker" – Bolonijos „Climamio" 84:80 (20:12, 26:19, 22:29, 16:20).

Pirmąją pergalę E grupėje iškovojo Turkijos ekipa, tačiau jos galimybės prasimušti į Eurolygos turnyro ketvirtfinalius – labai menkos. Per mačą su „Climamio" Stambulo krepšininkams užteko per pirmąją mačo pusę įgytos 15 taškų persvaros, kurią jie išlaikė iki rungtynių pabaigos.

„Per pirmuosius du kėlinius aikštelėje padarėme viską, ką turėjome padaryti, tačiau po didžiosios pertraukos mūsų startinio penketo žaidėjai šiek tiek pavargo, o tie kurie juos pakeitė nebuvo visiškai pasirengę tai daryti, – teigė vyriausiasis „Ulker" treneris Erginas Atamanas. – Po šios pergalės išsaugojome galimybes, todėl stengsimės laimėti likusius du mačus ir iškopti į ketvirtfinalį".

„Ulker": Ibrahimas Kutluay 25, Oguzas Savas 15, Mirsadas Turkčanas 15, Jeffas Trepagnieras 10.

„Climamio": Marco Belinelli 13, Daliboras Bagaričius 12 (9 atk. kam.), Travisas Watsonas 12, Sani Bečirovičius 10, Erazemas Lorbekas 10, Nate'as Greenas 10.