Dėl traumos komandai padėti negalintis Allenas Iversonas stebėjo, kaip jo ekipa patiria pralaimėjimą. Praėjusią naktį Filadelfijos „76ers“ (31 perg. – 33 pral.) išvykoje 98:102 (30:28, 23:22, 26:23, 19:29) nusileido Sietlo „SuperSonics“ (26-39) krepšininkams.

Kojos traumą praėjusį sekmadienį patyręs A.Iversonas praleido antrąsias rungtynes. Jis tikrai nežais ateinančios nakties rungtynėse su „Clippers“. Labai abejojama dėl įžaidėjo pasirodymo sekmadienį su „Warriors“ klubu.

„Jis nežais rytoj, o mums belieka laukti ir stebėti, kaip jis jausis sekmadienį, – sakė „Sixers“ treneris Maurice'as Cheeksas. – Tai neatrodo gerai“.

Be antro pagal rezultatyvumą lygos krepšininko likę „Sixers“ žaidėjai ketvirtajame kėlinyje pralaimėjo varžovams ir patyrė nesėkmę. Prasidedant lemiamajam ketvirčiui svečiai pirmavo 79:73. Visgi likus kiek mažiau nei 4 minutėms Chrisas Wilcoxas dėjimu išvedė „Sonics“ į priekį 89:88.

Ray Alleno tritaškis likus 54 sekundėms leido šeimininkams susikrauti solidžią 5 taškų persvarą – 97:92. Johnas Salmonsas sumažino skirtumą iki minimumo, likus 5 sekundėms pataikęs tritaškį. R.Allenas pataikė vieną baudą ir suteikė vilties svečiams, tačiau Andre Iguodala suklydo ir palaidojo viltis laimėti.

„Sonics“: Ray Allenas 26 taškai (4/7 tritaškių, 7 rez. perd.), Rashardas Lewisas 18, Chrisas Wilcoxas 17, Johanas Petro ir Earlas Watsonas po 12.

„Sixers“: Chrisas Webberis (11 atk. kam.) ir Stevenas Hunteris po 20, Andre Iguodala 17 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Kyle'as Korveris 16 (4/6 tritaškių), Johnas Salmonsas 12 (10 rez. perd.).