Mačiulis nemato savęs rungtyniaujančio „Žalgiryje“ (audio)

2011-12-09 08:10
Karolis Tiškevičius, „BasketNews.lt radijas“
Jonas Mačiulis nusivylęs dabartine „Žalgirio“ administracija
Jonas Mačiulis nusivylęs dabartine „Žalgirio“ administracija
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Traumą išsigydyti baigiantis Jonas Mačiulis greičiausiai pakels sparnus į užsienį. 26 metų krepšininkas prisipažino nesulaukęs konkretaus Kauno „Žalgirio“ pasiūlymo, o su dabartine klubo administracija apskritai sunkiai randantis bendrą kalbą.

Ketvirtadienį kalbėdamas „BasketNews.lt radijuje“, Mačiulis atskleidė, kad iš komandos pasitraukus generaliniam direktoriui Pauliui Motiejūnui su Lietuvos čempionų klubu nebepalaiko beveik jokio ryšio.

„Tie žmonės, kurie pakeitė Motiejūną, krepšinio tematika šneka paukščių kalba. Su Pauliumi visada palaikėme ryšį, kalbėjomės, o jam išėjus neliko su kuo šnekėtis“, – atviravo Mačiulis.

Gegužės mėnesį kryžminių kelio raiščių traumą patyręs krepšininkas jau baigia reabilitacijos procesą ir ruošiasi grįžti ant parketo.

– Jonai, ar tiesa, kad į aikštelę turėtumei grįžti po dviejų-trijų savaičių? – „BasketNews.lt radijas“ paklausė Mačiulio.
– Viskas juda link to. Jau po truputį pradedu mėtyti iš žaidybinių situacijų. Po kokių trijų savaičių su jaunimu turėčiau pradėti žaisti ir lengvą kontaktinį krepšinį, kad iškart po traumos tai nebūtų fiziškai stiprūs žmonės. Reikia apsiprasti, todėl dar nežinau, kur, bet greitai pradėsiu žaisti.

– Galima sakyti, kad po Kalėdų metų turėtų atsirasti ir klubas, kuriame žaisi?
– Manau, kad klubas gal bus ir ankščiau, nei iki Kalėdų, bet rungtyniauti galėsiu tik po Naujų metų. Ar naujuosius sutiksiu su kontraktu, ar ne – tai dar klausimas.

– Pasiūlymų yra?
– Šiokių tokių yra.

– Iš Lietuvos komandų?
– Iš Lietuvos nėra nei vieno, galiu visus nudžiuginti (juokiasi).

– Tylu ir iš „Žalgirio“, ir iš „Lietuvos ryto“ stovyklų?
– Tylu. Su šiomis komandomis net nebuvo prisėsta prie derybų stalo, buvo tik keli telefoniniai skambučiai. Jie turi daugiau savų problemų, ypač „Žalgiris“, nei su manimi kontraktą pasirašinėti.

– Minėjai, kad NBA lokautas tau padėtų ieškotis naujo klubo. Iš „Emporio Armani“ išvyksta Danillo Gallinari. Gal ketini grįžti į šią Italijos komandą?
– Milanas – užmirštas reikalas. Susidomėjimo ar pasiūlymo po traumos nebuvo. Su jais nutraukėme visus ryšius. Tai, kad išvažiuoja kai kurie žaidėjai palengvino mano dalią. Kiti irgi išvažiuos, todėl savo atžvilgiu jausiu didesnį susidomėjimą iš komandų.

– Trečiadienį buvai Žalgirio arenoje, rungtynėse tarp „Žalgirio“ ir „Panathinaikos“. Po kurio kėlinio išėjai iš arenos?
– Neišėjau, sėdėjau iki galo. Aš žiūriu į visą tai iš kitos pusės. Neateinu, kaip fanas, parėkauti ir pašvilpauti. Sportas yra sportas.

– Ar sutinki, kad „Žalgiris“ tą vakarą tiesiog nežaidė?
– Sutinku, kad to žaidimu nepavadinsi. Jie lakstė po aikštelę, bet be reikalo. (juokiasi)

– Jonai, aš taip pat sekmadieniais kartais pabėgioju, bet „Žalgiryje“ situacija yra tiesiog nesuprantama. Bendrauji su žaidėjais – gal žinai, kas iš tiesų ten vyksta?
– Tiesą sakant, nelabai ką ir žinau. Bendrauju tik tiek, kad naudojuosi „Žalgirio“ arena, ten treniruojuosi ir kartais susiduriu su žalgiriečiais, ateinančiais ten sportuoti. Negyvenu jų gyvenimo ir nelabai kišuosi. Nemačiau nė vienos jų treniruotės. Man sunku apie tai kalbėti ir tai ne mano sritis. Jie patys geriau žino, kas jiems blogai. Mačiau Javtoko interviu, todėl manau, kad jis puikiai atsakė, kas jiems yra.

– Ilgus metus atstovavai „Žalgiriui“. Ar yra tekę matyti ir girdėti, kad sirgaliai taip nušvilptų komandą?
– Nelabai pamenu. Nesu girdėjęs, kad švilptų pačiai komandai. Teko klausytis, kai nušvilpia trenerį, bet visą komandą... To dar negirdėjau.

– Keistas jausmas?
– Taip. Vienu metu net nesupratau, kas yra aikštelės šeimininkai.

– Ar tai, kad Paulius Motiejūnas paliko „Žalgirio“ generalinio direktoriaus pareigas, turi įtakos tam, kad derybos su tavimi yra sustojusios?
– Manau, kad taip. Kalbų yra daug ir visokiausių, bet dabartiniams žmonėms, kurie pakeitė Motiejūną, yra toli gražu iki jo lygio. Kai susitinkame kur nors gatvėje, jų kalbos mane varo į neviltį. Vaizdas toks, kad jie apie popierinius krepšinio dalykus žino tiek, kiek aš apie baletą.

– Kalbi apie „Žalgirio“ administraciją?
– Taip. Ir kalbu apie tuos žmones, kurie pakeitė Motiejūną. Krepšinio tematika jie šneka paukščių kalba. Su Pauliumi visada palaikėme ryšį, kalbėjomės, o jam išėjus neliko su kuo šnekėtis.

– O ką sako žmonės, kurie, anot tavęs, kalba paukščių kaba?
– Nieko aiškaus: atsisėsime, pakalbėsime, gal tas, gal anas.. Jie nerodo jokio ryžto, jokio susidomėjimo. Jiems atrodo, kad aš turiu ateiti ir maldauti priimti į komandą, o taip tikrai niekada nebus. Tie žmonės dėsto savo tiesas, kurios yra toli gražu nuo šiuolaikinio krepšinio, ir nesileidžia į jokius kompromisus. Tie žmonės nelabai supranta krepšinį. Nori su manimi pasirašyti sutartį, o galvoja, kad derasi su kokiu nors dvylikamečiu. Yra dar daug ką pasakyti, bet lai tai lieka jų ir mano reikalas.

Interviu su Mačiuliu:
Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (66)
actIn_your_faceLabai idomu kuo ta lryto vadyba tokia ispudinga kad paleido i platu pasauli tokius "talentus" kaip Jareda jordana, Nalga, Jonsona, Beinsa, Miloseviciu, Borovniaka, Milisavjeviciu ar koks ten buvo, ir cia tik zaidejai buve komjaunimo laikrastyje per pastaruosius pora metu tai ka jau ten kalbeti apie klounus kurie buvo dar anksciau. Laikrascio ugdomas paskutiniu metu jaunimas tai ypac ispudingas: Siksnius, Buterlevicius, Kelys, Brazdauskis, dabar pudomas Dambrauskas, kai savo jaunimo nera tai laikrasciui beliko paimti nevykelius is Zalgirio tokius kaip Redikas Kelys, Dilys. O tai vadyba, ot tai mokykla:)Na jei taip stumi jau ant to ryto pasakyk, ka tavo manymu zalgiris pastaruoju metu isugde? kas iseina is zalgirio tie ir atsiskleidzia visu grazumu, bet ateja i zalgiri tarsi vvel pamirsta kas yra krepsinis...
Na, Pocius, Kalnietis, Maciulis, Paulius Jankunas, Juskevicius, Butkevicius, Mario Delas, Mirza Begic (ypac atsiskleide zalgiry) ir kt..
2011-12-27
Atsakyti
Marko Popovicius: „Buvome nušvilpti ir to nusipelnėme.“
2011-12-10
Atsakyti
act
In_your_faceLabai idomu kuo ta lryto vadyba tokia ispudinga kad paleido i platu pasauli tokius "talentus" kaip Jareda jordana, Nalga, Jonsona, Beinsa, Miloseviciu, Borovniaka, Milisavjeviciu ar koks ten buvo, ir cia tik zaidejai buve komjaunimo laikrastyje per pastaruosius pora metu tai ka jau ten kalbeti apie klounus kurie buvo dar anksciau. Laikrascio ugdomas paskutiniu metu jaunimas tai ypac ispudingas: Siksnius, Buterlevicius, Kelys, Brazdauskis, dabar pudomas Dambrauskas, kai savo jaunimo nera tai laikrasciui beliko paimti nevykelius is Zalgirio tokius kaip Redikas Kelys, Dilys. O tai vadyba, ot tai mokykla:)


Na jei taip stumi jau ant to ryto pasakyk, ka tavo manymu zalgiris pastaruoju metu isugde? kas iseina is zalgirio tie ir atsiskleidzia visu grazumu, bet ateja i zalgiri tarsi vvel pamirsta kas yra krepsinis...
2011-12-09
Atsakyti
Pauksciu kalba :DDD dar su Romka nesnekejai , ten isvis uz pauksciu kalba baisiau
2011-12-09
Atsakyti
jamexxxxxMaciuliui pasiseke kad sugebejo istrukt is zalgirio nes jis db butu prienam paskolintas xDD


Ištrūkt ? Nejuokink :)))

– Tylu ir iš „Žalgirio“, ir iš „Lietuvos ryto“ stovyklų?

– Tylu. Su šiomis komandomis net nebuvo prisėsta prie derybų stalo, buvo tik keli telefoniniai skambučiai. Jie turi daugiau savų problemų, ypač „Žalgiris“, nei su manimi kontraktą pasirašinėti.
2011-12-09
-2
Atsakyti
Toks žaidėjas kaip Jonas Mačiulis manau praverstų bet kokiai komandai kuri kovoja dėl patekimo į kitą etapą Eurolygoje, ar Europos lygoje. Kodėl? Atsakymas paprastas: Jis yra kovotojas, gali užvesti komanda (beje taip pat kaip ir mūsų dievukas Šarūnas Jasikevičius). Šiaip po teisybei tai ir aš nelabai matau jo rungtyniaujančio Žalgiryje. Kažkaip ne vieta ir ne laikas. O klubų kurie norės jį paimti manau atsiras. Nors pats sako, kad Italija užmirštas reikalas nenustebčiau jeigu vis tik ten ir grįžtų. O ir yra ir kitų šaliu kaip Rusija, Prancūzija, Vokietija, galu gale Ispanija. Taigi sėkmės jam. Tikiuosi Lietuva pateks į olimpiadą ir ten jau Mačiulis su Kleiza duos vaizdų :)
2011-12-09
-1
Atsakyti
H20_, tu pirma pasidomek kas per fruktas tas Redikas, kiek smegeneliu pas ji galvoj ir kuo jis gyvenime uzsiima ir tada aiskink, kad jis pasieks daugiau uz Juskeviciu, Redikui iki Ado dar tiek daug zemeles apsikt... As net neabejoju, kad is Rediko tikrai nieko gero nebus, duos dieve Babrausko/Jomanto lygio zaidejas. Kalbant apie nepateisinusius vilciu jaunuolius, tai jus dabar labai sekmingai atstatinejat Lietuvos super talentu neitikusiu Zalgiriui Vilmanto Dylio ir Zydruno Kelio reputacijas, sekmes palinkesiu. Jei zmogus mano, kad net savo krepsinio mokyklos neturintis Rytis ir neturintis jokios jaunimo ugdymo sistemos, geriau ugdo jaunima, nei Zalgiris, tai atsiprasau... Rytas paimdavo tokius zaidejus kaip Siskauskas, Jasaitis, Macijauskas, Delininkaitis, kai jie budavo LKL superzvaigzdes silpnesniuose klubuose. Zalgiryje taip pat atsiskleide Stombergas, Salenga, abu Zukauskai, Slanina, taciau tuo paciu Zalgiris ir patys uzaugino Kalnieti, Maciuli, Jankuna.
2011-12-09
+1
Atsakyti
DelikatesasGalatasarayH2O, tu is kokio pasaulio cia atsiradai? Kelys su Dyliu atsirado ne is Zalgirio, bet tai Zalgirio ugdyti zaidejai, bet kad jie yra nevyykeliai bei suzvaigzdeje tai tokie Zalgiriui ir netiko, beliko tik jums pasiimti kadangi ir taip nieko doro is jaunimo absoliuciai neturite. Kas link Rediko tai tu rimtai durnas ar tik apsimeti? Dar pries kelis metus buvo nevienas Rediko interviu kuriame jis akivaizdziai sake kad palaiko tik Zalgiri taip kad atsigauk viena syki. Del manes galit tureti sita nevykeli, neveltui nevienas krepsinio ekspertas yra pasisake kad sis zaidejas perspektyvu neturi nes jis neturi elementaraus krepsininko mastymo aiksteleje,o visas jo zaidimas paremtas fizine begalvio jega.Dar vis apsimetineji,kad neserrgi uz Zalgiri lenke?


Jei pats esi lenkas is lenku krasto tai dar nereiskia kad ir kiti tokie. Uz Zalgiri as nesergu, jau nevienerius metus as tik juokiuosi is raudonuju klounu is komjaunuoliu cirko kurie vis bando save sureisksminti savo niekinga indeli i Lietuvos krepsini.
2011-12-09
+1
Atsakyti
Ir aciu Dievui, kuo maziau rinktines zaideju pasirasys zaisti uz zalgiri tuo geriau, bent jau kol komanda valdo romanovas...
2011-12-09
-2
Atsakyti
JurburgzalgirieciaiRytfaniai nekopijuokit himno giedojimo, nes mazu maziausiai juokinga ir kvaila is jusu puses, nors jus visada apsikvailinat:DD rytfaniukai ULTRINIAINu as irgi biski nesupratau bairio... Jau kopujuot pradejo :DDD


Ryto fanai himno negieda WTF??

Visai nesuprantu kam ta himna ten jus bliaubet juk puse zaideju to net nesupranta + Himnas tinka rinktinei,o Miestui ne.
2011-12-09
-3
Atsakyti
zalgirieciaiRytfaniai nekopijuokit himno giedojimo, nes mazu maziausiai juokinga ir kvaila is jusu puses, nors jus visada apsikvailinat:DD rytfaniukai ULTRINIAI


Nu as irgi biski nesupratau bairio... Jau kopujuot pradejo :DDD
2011-12-09
-2
Atsakyti
Maciuliui pasiseke kad sugebejo istrukt is zalgirio nes jis db butu prienam paskolintas xDD
2011-12-09
-2
Atsakyti
Maciulis drebe visa tiesa,ka mano apie zalgirio vadyba,taip pat ir apie zaidima!!!Ir savo poziuri i zaidima zalgiryje.Vienas jis komandos neistrauks,ji giliai i suda ilindusi,o supratimo,ka daryti administracija matyt nemato!!Ta jis ir norejo pasakyti!!O pasiulymu jis tikrai sulaukia is rimtesniu klubu,ko jis turetu pasirasineti kontrakta su autsaideriais!!!
2011-12-09
-1
Atsakyti
H2O, tu is kokio pasaulio cia atsiradai? Kelys su Dyliu atsirado ne is Zalgirio, bet tai Zalgirio ugdyti zaidejai, bet kad jie yra nevyykeliai bei suzvaigzdeje tai tokie Zalgiriui ir netiko, beliko tik jums pasiimti kadangi ir taip nieko doro is jaunimo absoliuciai neturite. Kas link Rediko tai tu rimtai durnas ar tik apsimeti? Dar pries kelis metus buvo nevienas Rediko interviu kuriame jis akivaizdziai sake kad palaiko tik Zalgiri taip kad atsigauk viena syki. Del manes galit tureti sita nevykeli, neveltui nevienas krepsinio ekspertas yra pasisake kad sis zaidejas perspektyvu neturi nes jis neturi elementaraus krepsininko mastymo aiksteleje,o visas jo zaidimas paremtas fizine begalvio jega.
2011-12-09
Atsakyti
tiek kelys tiek dilys i ryta atejo ne is zalgirio ir ju metai jau prarasti nes po to dar kelius metus tampesi per klubus be vietos,jie gali buti tik stiprus atsarginiai,va jei butu ateja jauni is zalgirio i ryta tai gal dar turetu sansu,kas liecia kely tai jam ziauriai ir nesiseka jis per paskutinius metus turejo pora traumu ir nezaide po puse sezono
2011-12-09
Atsakyti
Nu cia Maciulis lieja apmauda kad Zalgiris juo nesidomi :))
2011-12-09
Atsakyti
In_your_face

ka tu cia lygini ? kas tas siksnius? niekas nei kokioj rinktinej zaide nei ka,o va vasiliauskas janavicius cepukaitis butkevicius ,jie visi buvo savo amziaus grupiu vieni is lyderiu uz rinktines,janaviciuj prognozavo vieno geriausiu izaideju europoj karjera,o jam jau 22 metai ir jis tamposi uz kazkokius baltus,jei nori lyginti siksniu tai lygink su peciuku kuri jus paemet is neptuno ir marinavot ant suolo,bet ar jie kada nors buvo talentai ? jei kalbam tai kalbam apie realius talentingus zaidejus

p.s. redikas kaip zmogus veidmainis ir pliurpalas,viena interviu papezejo,kad nori i zalgiri,bet realiai jusu tas zalgiris buves nebuves,nes kai mokesi mokykloje visada sirgo uz ryta
2011-12-09
-1
Atsakyti
zalgirieciaiRytfaniai nekopijuokit himno giedojimo, nes mazu maziausiai juokinga ir kvaila is jusu puses, nors jus visada apsikvailinat:DD rytfaniukai ULTRINIAI


o tau ka subyne dega,gal esi uzpatentaves himna?
2011-12-09
-1
Atsakyti
arns

3 kartus imant vienoda laiko tarpa,tarkim 10 paskutiniu metu,as nesiruosiu eiti i smulkias detales ,bet jei tu nesutinki kad is ryto zaidejai zymiai dazniau pasuka i geresnius klubus tai cia tavo nuomone,bet faktai ne tavo naudai,zalgirio padeti pagerino tik pocius ir begicius kurie pateko i reala,jei ne jie tai jusu pusej apverktina padetis butu
2011-12-09
Atsakyti
H2O_In_your_faceLabai idomu kuo ta lryto vadyba tokia ispudinga kad paleido i platu pasauli tokius "talentus" kaip Jareda jordana, Nalga, Jonsona, Beinsa, Miloseviciu, Borovniaka, Milisavjeviciu ar koks ten buvo, ir cia tik zaidejai buve komjaunimo laikrastyje per pastaruosius pora metu tai ka jau ten kalbeti apie klounus kurie buvo dar anksciau. Laikrascio ugdomas paskutiniu metu jaunimas tai ypac ispudingas: Siksnius, Buterlevicius, Kelys, Brazdauskis, dabar pudomas Dambrauskas, kai savo jaunimo nera tai laikrasciui beliko paimti nevykelius is Zalgirio tokius kaip Redikas Kelys, Dilys. O tai vadyba, ot tai mokykla:)tokiu nepavykusiu zaideju pas zalius buvo 3 kartus daugiau,ypac juokina tokie talentai kaip stimac ir delas :Dp.s. redikas niekada nebuvo zalgirio ,jis tik padejo jusu dubleriams eurolygos jaunimo turnyre ir is jo gausis puikus zaidejas,jis 19-metu ir nuosekliai tobules ryte,o ne kaip jusiskiai milakniai juskeviciai butekeviciai kurie per sezona penkis kartus tai permetamas i baltus rudupi dar velniai zino kur tai vel eina atgal ,komedija :D


Nejuokink su tuo Rediku, neveltui jis i Zalgiri nebuvo paimtas nors visada reke kad yra uz Zalgiri( sito nori pasakyti irgi nezinojai?) Jau kaip jusu nevykelius vaikus meto is komandos i komanta tai patylesim. Gal primink kur dabar jusu Perlas bei kodel i Pienines zvaizdes buvo pramesti Kelys, kodel Rudupyje Butelriavicius, kodel Siauliuose zaidzia jusu nusodintas Siksnius. A, priedurni? Dar tau mazai faktu? Tai ko nieko nepasakei apie tuos nevykelius kurie buvo paskutiniais sezonais laikrastyje? Ar cia ne jusu genialios vadybos nuopelnas kuriai vadovavo Gedvydo Jonelis dabar niekaip neislipantis is reabilitacijos kliniku:)
2011-12-09
+3
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.