Pergalingą žygį Europos taurės turnyre tęsia Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (5-0) komanda. Ji namuose 76:70 (18:21, 22:15, 15:20, 21:14) palaužė Šolė „Basket“ (1-4) krepšininkų pasipriešinimą ir užsitikrino pirmąją vietą B grupėje.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 73 sekundes po Roberto Hite'o taiklaus dvitaškio svečiai priartėjo iki 68:69. Visgi po Kurtinaičio paprašytos minutės pertraukėlės rusai pelnė 5 taškus be atsako ir mačo baigtis tapo aiški (74:68).

Gruodžio 20 dieną „Chimki“ Liepojoje žais nieko nebelemiančias rungtynes su Rygos VEF ekipa.

„Chimki“: Krešimiras Lončaras 20, Chrisas Quinnas ir Antonas Puškovas po 13, Vitalijus Fridzonas 11.

„Basket“: Fabienas Causeuras 17, Robertas Hite'as 15, Lucas-Arthuras Vebobe 14 (9 atk. kam.), Randalas Falkeris 10,