Eilinį pralaimėjimą Ispanijos krepšinio čempionate (ACB) patyrė Donato Slaninos Sevilijos „Caja San Fernando" ekipa. Ji namie 77:80 (15:25, 14:18, 25:16, 23:21) nusileido Fuenlabrados „Alta Gestion" krepšininkams.

Fuenlabrados komanda nuo mačo pradžios išsiveržė į priekį ir įgytą solidų pranašumą išlaikė iki didžiosios pertraukos. Trečiajame ketvirtyje aikštelės šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą, tačiau persverti rezultato jiems nepavyko.

Donatas Slanina nugalėtojams per 31 minutę pelnė 15 taškų (6/6 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 3/7 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, tačiau 2 sykius pats pažeidė taisykles.

Per 24 rungtynes 16 kartų pralaimėjusi CSF ekipa nukrito į 16-ąją turnyrinės ACB pirmenybių lentelės vietą.

neblogai: dvitaskiai 6/6... 6 isprovakuotos prazangos... 4 pasai. galetu grizti i zalgiri... bet tada sedetu sau ant suolo