Vilniaus krepšinio lyga (VKL) kviečia pasižvalgyti po aštuntosios savaitės VKL čempionatą. Norėdami smulkiau pasidomėti apie įvykusias rungtynes, galite nesunkiai rasti kiekvieno įvykusio mačo aprašymus, foto nuotraukas bei komentarus paspaudę ant dominančio susitikimo rezultato.

ELITO  GRUPĖ

Aštuntąją savaitę buvo sužaisti keturi mačai. Po dvi kovas atlaikė „KK Žaibas“ ir „Švyturys“. Tarpusavio rungtynėse tik lemiame kėlinyje panevėžiečiai pasidavė grupės lyderiams, kurie be pasigailėjimo antrojoje savo akistatoje nukovė ir „Keliones.lt-Lemona“ bei su 6-iomis pergalėmis iš tiek pat galimų žengia pirmojoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „KK Žaibas“ ir toliau neranda savo žaidimo, bei po įtemptos kovos ir pratęsimo pralaimėję laimėtą dvikovą Nemenčinėje prieš vietos „SK Nemenčinę“ su viena pergale yra priešpaskutiniai. Vilniaus apskrities miestelio krepšininkai pasiekė trečiąją pergalę ir yra penkti. Įnirtingiausias susitikimas vyko tarp „Stamperijos“ ir „Sadolin“. Praeitų metų čempionai taip ir nepasinaudojo lemiamomis akimirkomis varžovų klaidomis ir jai padovanota proga išplėšti pirmąją pergalę pirmenybėse. Antrąją pergalę minimalia persvara šventė „Sadolin“.

B  Lyga

A pogrupis: Neįtikėtinu spurtu 15:0 pradėję mačą „Stiklopaslaptis.lt“ vyrukai atsirevanšavo „VALSVOS“ kolektyvui ir įsirašė ketvirtąją pergalę. Tiek pat pergalių turi ir „ŠMKM ’83 – EASTING EXPRESS“, kurie šie savaitę nusileido Ž. Šlepiko vedamai „BC Fenix“ komandai. Feniksai  iškovojo jau penktąjį laimėjimą bei turi tiek pat, kiek ir „Čiančia“, kuri po atkaklios kovos jau antrąjį kartą įveikė keturis kėlinius pirmavusią „BC Pilaitę“. Pilaitiškiai su trimis pergalėmis žengia priešpaskutiniai.

B pogrupis: Triuškinančiai ir toliau į priekį eina „SKM-AGOTOS GRYČIA“, kurie turi jau devynias pergales. Šį kartą iš kelio be pasigailėjimo nušluoti šeštąją vietą užimanti „Vieta Jūsų reklamai“, pralaimėjusi jau septintą kartą. Nesėkmes taip pat patyrė ir„SK Skurdas“ ir „BC Šalčininkai“, atitinkamai pralaimėję šeštąsias pergales šventusiems „Patriotams - Limolux“ ir „VSC-Medžio centrui“.

M. Ustinovičius (su kamuoliu) ir jo komandos draugai

C pogrupis: Keturi mačai įvyko C pogrupyje, kur du susitikimus tarpusavyje sužaidė „SK Meškos“ ir „SPA“. Nors pirmoje dvikovoje kur kas stipresnės buvo „meškos“, tačiau revanše „SPA“ ne ką menkiau nukovė varžovus. Pasidalinusios po pergalę komandos žengia skirtingose pozicijose - „SK Meškos“ su šešiomis pergalėmis yra antros o jų šios savaitės priešininkai turi viena pergale mažiau bei žengia ketvirti. Dviejų pogrupio autsaiderių varžybose pergalę ir antrą kartą šventė „Bukra“, ketvirtajame kėlinyje „Hansa teleradijo kompanijai“ leidusi įmesti tik 2 taškus. Pastarieji ir toliau liekas lentelės dugne, taip ir nepajutę pergalės skonio. Įdomiausia kova vyko tarp „CHAMPION“ ir „Kažkur matytų“. Laimėjusi 3 kėlinius iš keturių „žvaigždžių“ komanda aplenkė šios savaitės priešininkus turnyrinėje lentelėje bei įsitaisė ant penktojo laiptelio.

C Lyga - Diremta taurė

A pogrupis: Po vieną pergalę ir septynis pralaimėjimus ir toliau turi turnyrinės lentelės gale esantys „SKK“ ir „NK Gaugija“. Jie aštuntąją savaitę atitinkamai pralaimėjo ketvirtojoje vietoje esantiems „ciuziniucentras.lt“ ir pozicija žemiau – „Western Union Transfers“ vyrams. Pastariesiems tai buvo antroji pergalė. Nedaug pritrūko ir iki trečiosios, tačiau itin nerezultatyviame mače (abi ekipos įmetė tik 72 tšk.  - 34:38) teko pripažinti penktąją pergalę įsirašiusios „Akcijos - KREPŠINIO“ pranašumą.

B pogrupis: Iš keturių įvykusių varžybų net dvejose į aikštelę žengė „Gervėčių kraštas“. Pirmosiose šansų laimėti jiems nepaliko grupės favoritai - be pralaimėjimų žengiantys „BC Biovela Group“. Tačiau jau kitose buvo atkeršyta už šį skaudų pralaimėjimą ir saldžiai nušluotas „www.vilniauskrepsinis.eu.“. Pastarieji turi vos dvi pergales, o A. Afonskij į pergales vedamas „Gervėčių kraštas“ – tris. Tuo tarpu „JAMAM“ nesugebėjo pasipriešinti trečiojoje vietoje žengiantiems „UwB“. Pagaliau iki antrosios pozicijos pakilo ir „BC La Bomba“ trečiajame ketvirtyje palaužę vieną pergalę turinčius „JURIDICON“.

C pogrupis: „ŠMKA - Myls“ šią savaitę sužaidė net dvi varžybas. Pirmosiose po įnirtingos kovos ir M. Kaminsko vedamos komandos stipraus pasipriešinimo, svečiuose nugalėti keturias pergales turintys „Elektrėnų SC“. Antrosiose, po labai panašaus scenarijaus, teko pripažinti Grupės lyderių – „Vilniaus VPP“ pranašumą. Patys „marčiulioniukai“ pogrupyje lieka priešpaskutiniai. Žemiau už juos yra tik „Charazay“, kurie šią savaitę patyrė triuškinantį 79 taškų skirtumo pralaimėjimą „SKM“. Pastarieji yra antroje pozicijoje su penkiomis pergalėmis.

D pogrupis: Net penkerios varžybos buvo sužaistos šiame pogrupyje. Dvi pergales po labai atkaklių dvikovų šventė atsigaunančios „SK Skaidiškės“, kurios dabar yra trečioje vietoje. Pirmojoje akistatoje įveikti žemiau esantys „Fabrico“ ir po ypač atkaklios kovos - P. Vilko vedami „SKM-1994“. Jauniesiems krepšininkams savaitė nebuvo sėkminga, nes kitoje kovoje, vėl tik 2 taškų skirtumu, teko pripažinti „reUnited“ pranašumą. „reUnited“ savo ruožtu pralaimėjo antrojoje vietoje turnyrinėje lentelėje esančių „Ginio pajėgų“ vaikinams. Tuo tarpu „Litresta“ ir toliau lieka nenukarūnuota lydere, šią savaitę nugalėjusi kitoje lentelės pusėje esančius „ANTRUS“.

E pogrupis: Ypač nesėkminga savaitė buvo „Biurteksa“ vaikinukams. Jie patyrė net du pralaimėjimus ir toliau lieka be pergalių - nusileista antrą ir ketvirtą vietą užimančioms komandoms – „Taurus“ bei „IN CORPORE“. Nekaip sezoną pradėję „OMNITEL“ ir toliau tęsia savo pergalių seriją. Laimėjus penktą kartą paeiliui nukauti tris pergales turintys „Lyderiai“.

F pogrupis: Be pergalių ir toliau lieka „SKM - 1995“. Šią savaitę jie nusileido ketvirtojoje vietoje esantiems „Dagos.lt“, tačiau sugebėjo pirmą kartą istorijoje laimėti rungtynių pradžią - 15:10. Du mačus sužaidusi „Hansa Teleradijo kompanija 2“ ir toliau lieka su viena pergale. Juos be pasigailėjimo nukovė grupės favoritai „BC Salininkai“ bei mistiniu būdu panaikinę 28 taškų deficitą paskutinio kėlinio ir pratęsimo  metu „BORGA - Merkurijus 2“.