Dar vieną pergalę Lenkijos pirmenybėse iškovojo Sopoto „Prokom Trefl“ ekipa su dviem lietuviais. Ji išvykoje 90:84 (19:27, 13:16, 31:13, 27:28) palaužė Varšuvos „Polonia“ krepšininkus.

Tomas Masiulis nugalėtojams per 31 minutę pelnė 5 taškus (2/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/4 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Tomas Pačėsas šioms rungtynėms registruotas nebuvo.

„Prokom Trefl“ klubas, turintis 20 pergalių ir 3 pralaimėjimus, tvirtai žengia pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Sunkią pergalę iškovojo Šviečų „Polpak“ ekipa. Ji namie 82:80 (25:17, 13:25, 24:14, 20:24) nugalėjo Gdansko „Polpharma“ krepšininkus.

Žygimantas Jonušas nugalėtojams per 39 minutes pelnė 24 taškus (2/6 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Andrius Lepinaitis per 24 minutes surinko 10 taškų (1/4 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus prasižengė.

„Polpak“ ekipa, turinti 15 pergalių ir 8 pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje dalijasi 2-3 vietas.

15-ąją pergalę Lenkijos pirmenybėse iškovojo ir Vloclaveko „Anwil“ krepšininkai. Jie išvykoje 74:59 (14:20, 21:12, 18:14, 21:13) nugalėjo „Turow“ ekipą.

Marius Prekevičius šioms rungtynėms registruotas nebuvo.

„Anwil“, iškovojusi 15 pergalių ir patyrusi 8 pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje dalijasi 2-3 vietas.