Trečią pralaimėjimą iš eilės VTB Vieningosios lygos A grupėje patyrė du lietuvius savo gretose turinti Kijevo „Budivelnyk“ (2-5) komanda. Ukrainos klubas namie 71:82 (14:20, 13:23, 25:18, 19:21) nusileido „Astana“ (4-4) krepšininkams iš Kazachstano.

Michailas Anisimovas pralaimėjusiems per 22 minutes pelnė 11 taškų (4/8 dvitaškių, 3/5 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, tačiau po 1 sykį suklydo ir prasižengė.

Jo ekipos draugas Rolandas Alijevas aikštelėje praleido 32 minutes, pasižymėjo 9 taškais (3/8 dvitaškių, 1/5 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius prasižengė, 3 kartus suklydo.

„Budivelnyk“: Zachas Morley 16, Michailas Anisimovas 11, Rolandas Alijevas 9.

„Astana“: Jerry Johnsonas 17, Branco Cvetcovičius 17, Rawle'as Marshallas 16, Antonas Ponomaryovas 13 (8 atk. kam.), Ericas Williamsas 10.