„Asseco Prokom“ krepšininkams rasti landų „Uniks“ gynyboje nebuvo lengva
Nuotr. AFP-Scanpix
Visus kelius savo krepšio link Gdynės „Asseco Prokom“ komandai užtvėrę Kazanės „Uniks“ krepšininkai įrašė savo ekipos vardą į Eurolygos reguliariojo sezono rekordų knygą.

Pirmą sezoną elitiniame Senojo žemyno klubų turnyre rungtyniaujantis Tatarstano sostinės klubas per mačo su Lenkijos čempionais pirmuosius du kėlinius praleido vos 11 taškų.

Ankstesnis kiečiausios gynybos arba mažiausiai taškų per pusę rungtynių praleidusios komandos rekordas priklausė kitam Rusijos klubui – Maskvos CSKA. Prieš aštuonerius metus CSKA ekipa 89:35 sutrypė Novo Mesto „Krka“ krepšininkus ir per antrąją susitikimo dalį leido jiems pelnyti vos 14 taškų.

Geriausios gynybos visų laikų Eurolygos rekordas priklauso Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkams. Jie pirmosiose praėjusio sezono atkrintamųjų varžybų rungtynėse Sienos „Montepaschi“ komandai per du kėlinius leido pelnyti vos 9 taškus ir iškovojo įspūdingą pergalę 89:41.

Atrinkti (0) Visi (6)
tik 41 pts kiek mažai
2013-12-04
NOS
Meska> Kalba eina apie reguliarji sezona, o OLY pavare atkrintamosiose.
2011-12-16
ech..
Meska: Gali būti, kad Oly praleido 9 taškus per 2-3 kėlinius. Tuo tarpu Uniks'o ir CSKA rekordai iki didžiosios pertraukos ir po didžiosios pertraukos.
2011-12-16

Ar as cia kazko nesuprantu kaip galejo CSKA rekordas priklausyt ir Uniks pagerint jei Olimpiakos tik 9 praleido?
2011-12-16
+1
Stambulas

o poto lyg visus likusius matchus pralose Oly pernai ;))
2011-12-16
esu beveik tikras, kad rezultatu 89:35 cska pazemino ne olimpia, o krka. taip, kad galetumet pataisyti klaida