Molėtų „Ežerūno kario“ (10-11) komanda atsirevanšavo ir tuo pačiu įveikė Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) lyderius. Mindaugo Kildišiaus auklėtiniai namuose 75:70 (22:19, 16:20, 20:19, 17:12) parklupdė Joniškio „Delikateso“ (14-7) žaidėjus.

Iki mačo pabaigos likus žaisti pustrečios minutės svečių pranašumas buvo aštuoni taškai (70:62), tačiau pastarieji per likusį laiką nepelnė nė taško, o šeimininkai šovė į priekį 13:0 bei užbaigė rungtynes (75:70).

Pirmąjį tarpusavio mačą Joniškyje 94:73 laimėjo „Delikatesas“.

„Ežerūnas karys“: Andrius Šležas 23, Benas Steponėnas 15, Marius Kugauda 12, Raimundas Ambrulaitis 12 (7 atk. kam.).

„Delikatesas“: Vidmantas Užkuraitis 20, Aivaras Kvedaravičius 16 (1/7 dvit., 8/8 baudų), Vaidotas Jatulevičius 9, Paulus Klemas 9, Vadimas Volodka 9.

16 Šiaulių ABRO-Universitetas 21 5 16 4 6 -201

Labai puiku pergale, siandien dar pasiimam Siaulius ir jau 2 savaitgalis is eiles NKL be pralaimejimu. :)
2011-12-17
-2
:D
Wow o ko jiems tylėt po pergalės prieš lyderius? :)
2011-12-16
+1
Wownu toj Ežerūno "fanai" prabils

O kodel ir neprabylus,kai tesiog uzsmaugem Delikatesa ir 2 minutes su virsum negalejo pelnyti tasku,o mes sovem 13:0.Nugaleti lyderiai,tad sis delikatesas dar labiau skanesnis ir smagu uz komanda,kad kovojo iki galo,kaip ir visada.Aciu vyrai uz pergale
2011-12-16
+1
LLL
Šiaip tai delikateso pirmas kasnis buvo rungtynių ptadžoije kai Ežerūnas pirmavo 11-1.
2011-12-16
+1
LLL
nu, jo EZERUNO fanai skaitykit kad prabilo. Štai kas. Ežerūnas laimėjo prieš stiprią komandą plius prieš labai neteisingą teisėjavimą. Aišku Delikatesas labai stiprus. Na likus 2,5 min. prabilo Benas-Supermenas, iš eilės 2 trajakus ir viena dvitaškį per 1 minutę įmetė.