Skaudų antausį nuo Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt NKL) autsaiderių gavo Joniškio „Delikateso“ (14-8) komanda, savo aikštėje 71:76 (22:9, 16:22, 16:21, 17:24) nusileidusi „Gargždų-Bremenos“ (6-16) ekipai.

Prasidėjus antrajam kėliniui šeimininkų persvara buvo triuškinama (26:9) ir atrodė, jog Joniškio komandos laukia lengvas pasivaikščiojimas. Visgi įpusėjus trečiajam kėliniui svečiai jau turėjo minimalų pranašumą (47:46).

Iki mačo pabaigos likus žaisti dvi minutes rezultatas buvo lygus (66:66), o sužaidus dar pusantros minutės ekipas skyrė du taškai (73:71). Tačiau Dominikas Matutis pataikė vieną baudą (74:71), o „Delikateso“ lemiamas tritaškis skriejo pro šalį.

„Delikatesas“: Aivaras Kvedaravičius 18, Paulius Klemas 18, Vaidotas Jatulevičius 17, Mindaugas Keras 8 (9 atk. kam.).

„Gargždai-Bremena“: Dominikas Matutis 16, Mantas Martinkus 15 (7 atk. kam.), Renatas Jonelis 12 (8 atk. kam.), Marius Grigaitis 12, Laurynas Lučinskas 11 (7 atk. kam.).

jojojo
uz gargzdus kofas 4.5 buvo... tai pagalvokit , juk chebrai pinigu pries sventes reikia
2011-12-18
to Stifs
net graudu skaityt tavo komentarus ...Jei Joniskis tikri lyderiai, tai Gargzdus turejo i viena kasa suvaryt, o dabar pasirode, jog Joniskis komanda be kiausuku...

Tad atsipalaiduok ir pagalvok ka sneki jaunuoli:)
2011-12-17
na siandien netruksta sensaciju
2011-12-17
zedasxxStifistai kur cia negausi kai ateini zaist be nusiteikimo. o teisejai tai grybu grybai. Gargzdai gali dekoti teisejams uz pergaleVisada teisėjai kalti būna,kai favoritai pralošia.Čia NKL,čia viskas įmanoma,čia nėra silpnų komandų.

patikek buvau varzybose tokio teisejavimo i viena puse nebuvau mates gargzdai per rankas kapoja bet prazangu negauna o analogiskoi situacijoje tuoi pats skiriama prazanga tai manyciai biski keistoka
2011-12-17
-2
Stifistai kur cia negausi kai ateini zaist be nusiteikimo. o teisejai tai grybu grybai. Gargzdai gali dekoti teisejams uz pergale

Visada teisėjai kalti būna,kai favoritai pralošia.Čia NKL,čia viskas įmanoma,čia nėra silpnų komandų.