„Neptūnas“ pirmą kartą šį sezoną nugalėjo „Naglį“ (komentarai, statistika)

2011-12-17 19:46
Karolis Dobrovolskas, „BasketNews.lt“ korespondentas
Antrą dramatišką pergalę per dvi dienas iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ (5-4) krepšininkai. Jie Lietuvos krepšinio lygos (BEKO-LKL) rungtynėse šeštadienį svečiuose 81:73 (21:13, 16:15, 17:22, 11:15, 16:8) palaužė Palangos „Naglio“ (2-9) komandą.

Penktadienį paskutinėmis sekundėmis nugalėję Vilniaus „Sakalus“, šiandien klaipėdiečiai su „Nagliu“ kovojo 45 minutes.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti daugiau nei minutę Laurynas Mikalauskas išlygino rezultatą (65:65) ir per likusį laiką nė viena komanda taškų nepelnė.

Pratęsime po Nikitos Barinovo tritaškio „Naglis“ priartėjo iki 73:74, tačiau tada Mikalauskas pelnė du taškus, o Mantas Ruikis smeigė tritaškį ir mačo baigtis tapo aiški.

Tai buvo pirma „Neptūno“ pergalė prieš „Naglio“ ekipą šį sezoną. Prieš tai palangiškiai laimėjo abu tarpusavio mačus Baltijos krepšinio lygoje (BBL)

„Naglis“ šiame mače vertėsi vos septyniais žaidėjais.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 26 (9 atk. kam.), Mantas Ruikis 17 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Laurynas Mikalauskas 15 (10 atk. kam.).

„Naglis“: Tomas Rinkevičius ir Mindaugas Reminas po 17, Dane'as Johnsonas 13 (9 atk. kam.), Nikita Barinovas 11.

Paulius Juodis (Klaipėdos „Neptūno“ vyr. treneris): „Pirmus du kėlinius gynėmės gerai, tačiau trečiasis ketvirtis tarsi užburtas. Atrodo išeina visi vyrai užsivedę, bet kažkas nepasiseka. Vis dėlto džiaugiuosi, kad atsitiesėme ir iškovojome pergalę.

Klaipėdiečiai labai akcentuoja, kad tai pajūrio derbis. Mums visos dvikovos yra vienodai svarbios. Žinoma, du kartus pralaimėjus tai pačiai komandai, norisi trečiąjį laimėti.

Albertas Vilimas (Palangos „Naglio“ vyr. treneris): „Pritrūkome jėgų. Vakar Pasvalyje žaidėme pratęsimą, šiandien  vėl. Taip pat pritrūko laimės. Paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis Bennas išmetė gerą metimą ir nereikėjo Johnsonui jo liesti. Kamuolys turbūt būtų įkritęs. Gaila, kad pratęsimo metu Johnsonas patyrė kojos traumą, kol kas prognozuoti bijau, bet šįvakar jį apžiūrės medikai ir tuomet bus aišku, kokio rimtumo yra sužeidimas.“

mino
Vis manaiu,dabar matau ,klaidingai,kad kasio fanai na ikala viena kita bokala alaus ir toliau ziuri kasi,domisi juo.Bet klydau,man atrases ciuvas DAVIS pavarde perskaite kazkodel JOHNSON.O tai reiskia,ka D alum ciuvas neapsiroboja,jei akyse velnaizin kas matosi:DDD
2011-12-18
Haris
nesamone visiska tas LKL yra svarbiausia Nagliui manau yra BBL , ten bent del medaliu gali pakovoti , o cia tai tik taip pasitreniruoti su gerom komandom
2011-12-18
Gordon
Dane Johnson trauma gavo..gaila zmogaus(( gal per pratesima su juo kitaip butu buve(((

Paul Davis visai neblogai sulose)
2011-12-17
naglio fanas
LKL daro gėda su teisėjais. Per kiekvienas LKL rungtytes daro nesamones. Sveikinimai nagliui kad nepasidave 7 žaisdami. Mano nuomuone LKL reputacija kritus. Ir jau geriau nagliui NKL lost ir čempionais but negu LKL lost ir nervus gadintis. Žodžiu gėda LKL
2011-12-17
to mino
tas Johnsonas nuo sezono pradzios losia uz Palanga ir cia ne tas kur turejo vaziuot i Zalgiri. Anaiptol, jis visai gerai atrodo LKL lygiu. Kovingas, turi mases. Pries Zalgiri pirmas rungtynes atrode neblogai
2011-12-17
-1
to mino
2011-12-17
+1
mino
Davis ,cia ats kur i Zalgiri vaziavo?Didysis blokuotojas ir ginybos specialistas?Mikalauskas matyt suzinojo paslapti to CIAA"dievo".Grybus reiktu Alytui pirkti,o ne pajurio chebrai.
2011-12-17
+1
Palangiskis
Kad laimejot pripazistu , bet kad LKL teisejai korumpuoti yra tai irgi tiesa . Neapsimoka mum tas protestas jai vel gaus per korumpuotus teisejus
2011-12-17
-1
ekspres
sunkiai neptunui su ta palanga bet kazkaip sekasi vakar isvargo siandien po pratesimo......
2011-12-17
babino
mikalauskas pagrindinis raktas i pergale :) !
2011-12-17
panagiški, gi aiškiai po laiko buvo tas metimas, būtų protestavę palangos komanda, jei matytų jog dar su laiku spėjo, ar bent jau rungtynes paskundę, bet dabar to nebuvo, reiškia nespėjo įmest.reik pripažint pralaimėjimą o neiškot atmaskių kodėl pralaimėjot. O apie teisėjus geriau patylėt... tiek vienai komandai tiek kitai nesąmonių prišvilpė
2011-12-17
-2
Palangiskis
Ka pastebejau tai siandian korumpuotus teisejus , kurie isnese Neptuna geda LKL . Neiskaitet Jonhson metimo pratesim , o ten jau gaila gavom patys :(
2011-12-17
Taip
Sveikinimai ir Naglio vyrams , saunuoliai zaide nelygiomis jegomis ir Neptunui reikejo paprakaituoti, ir isloze tik pirma karta, Neptunas. Nagliui linkiu sekmes , laikykites jus saunuoliai.
2011-12-17
su pergale.

pataisykit Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti daugiau nei minutę Laurynas Mikalauskas išlygino rezultatą (75:75).