Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidusi Tatsiana Liktarovič atvedė Kauno „VIČI-Aisčių“ (11-0) komandą į dar vieną pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Laikinosios sostinės komanda savo aikštėje nugalėjo Šiaulių „Rūtos“ (3-9) ekipą 80:56 (29:17, 20:17, 16:12, 15:10) ir, laimėjusi visas 11 rungtynių, užima pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Vitos Kuktienės ir Rimos Valentienės tritaškių šou dvikovos pradžioje jau 4 minutę privertė šiandien debiutavusį prie „Rūtos“ komandos vairo trenerį Arūną Kačerauską prašyti minutės pertraukėlės – 18:7.

Po jos individualų pasirodymą pradėjo Likhtarovič. Legionierė iš Baltarusijos pelnė 8 taškus iš eilės, po kurių „VIČI-Aisčių“ persvara išaugo iki 15 taškų.

Kėlinuko pabaigoje Aistė Tamutytė baudos metimu skirtumą sumažino iki 10 taškų, tačiau aikštelės šeimininkės dar kartą spurtavo ir antrojo ketvirčio antrąją minutę pirmavo 36:17.

„VIČI-Aistės“: Tatsiana Likhtarovič 26 (6 rez. perd.), Vita Kuktienė 14 (4/4 tritaškių), Vaida Sipavičiūtė 13 (10 atk. kam.).

„Rūta“: Lidzyia Panasiuka 20, Volha Ziuzkova, Sandra Baliutavičiūtė (13 atk. kam.) ir Volha Kapylova po 9.