Po sunkių ir varginančių rungtynių penktadienį Mažeikiuose, šeštadienį namuose Jonavos „Triobet“ (11-11) ekipa neatsilaikė prieš vieną iš lygos lyderių Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ (15-7) komandą ir pralaimėjo rungtynes 79:86 (20:23, 25:20, 13:23, 21:20).

Nors pradžioje vyko gan lygus žaidimas, bet „Triobet“ krepšininkams pirmoje rungtynių pusėje pavyko išnaudoti svečių žaidėjų klaidas ir turėti nežymią pervarą (45:43). Ji galėjo būti ir didesnė, tačiau Rytis Juknevičius ne tik prasižengė prieš varžovą, bet atsarginių žaidėjų suolelis dar buvo nubaustas technine pražanga.

Po didžiosios pertraukos uostamiesčio krepšininkai spurtavo, kai iš eilės pataikė net tris tolimus metimus. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus septynioms minutėms klaipėdiečiai pirmavo dešimties taškų skirtumu (61:71).

Tačiau „Triobet“ krepšininkai dar bandė kabintis, kai iš toli dukart pataikė Vytautas Kružikas. Nors komandas likus paskutinėmis sekundėmis ir skyrė du taškai, bet Martynas Linkevičius prametė tritaškį ir tai lėmė dar vieną Jonavos komandos nesėkmę.

„Triobet“: Henrikas Vorotnikovas 15, Tadas Sebežiovas 13, Rytis Juknevičius 11.

„Nafta-Universitetas“: Deividas Anužis 19 (9/10 baudų), Evaldas Legvinas 18 (3/7 tritaškių), Mindaugas Kumpys 18.