Pergalę Vokietijos čempionate pasiekė Bonos „Telekom Baskets“ (7-6) ekipa su Simonu Serapinu ir Benu Veikalu. Ji svečiuose 84:83 (23:29, 22:17, 22:17, 17:20) palaužė Liudvisburgo „EnBW“ (4-8) ekipą, kurioje rungtyniauja Donatas Zavackas.

Zavackas per 31 minutę pelnė 15 taškų (2/4 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

Serapinas per 25 minutes pelnė 7 taškus (3/4 dvitaškių, 0/5 baudų, 1/2 baudų), atkovojo 2, perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Veikalas per 33 minutes pelnė 17 taškų (4/4 dvitaškių, 3/6 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

„EnBW“: Donatas Zavackas ir Jeffas Greeras po 15, Alexas Harrisas 13.

„Telekom Baskets“: Jaredas Jordonas 24, Benas Veikalas 17, Tonny Gaffney ir Taloras Battle‘as po 11.