Desperatiški bandymai mačo pabaigoje išplėšti pratęsimą Bambergo „Brose Baskets“ (3-7) ekipai naudos nedavė, o Atėnų „Panathinaikos“ (7-3) žaidėjai revanšavosi vokiečiams už pralaimėjimą Bamberge.

Dešimtojo turo Eurolygos rungtynėse Željko Obradvočiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 71:66 (12:22, 18:16, 26:15, 15:13) įrodė pranašumą prieš Vokietijos čempionus.

Pašėlusių graikų sirgalių nepabūgę „Brose Baskets“ krepšininkai rungtynes pradėjo užtikrintai ir besibaigiant antrajam kėliniui jų persvara siekė dešimt taškų (38:28).

Situacija pasikeitė žaidėjams grįžus po ilgosios pertraukos, kuomet šeimininkai šovė į priekį 15:4 ir pirmą kartą rungtynėse persvėrė rezultatą (43:42).

Intriga išsilaikė iki pat paskutinės mačo minutės. Brianas Robertsas smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą, tačiau tuo pačiu atsakė ir Kostas Kaimakoglou (69:66).

Abi komandos apsikeitė netaikliomis atakomis, tačiau likus 16 sekundžių kamuolį savo rankose turėjo svečiai. Robertsas nusprendė nelaukti atakos laiko pabaigos ir ėmėsi iniciatyvos. Pirmasis jo tritaškis skriejo pro šalį, bet puldamas kamuolį atkovojo Tiboras Pleissas. Robertsas dar kartą pabandė savo laimę iš toli, tačiau jo metimas vėl buvo netaiklus.

Nugalėtojams Šarūnas Jasikevičius per 16 minučių pelnė 6 taškus (2/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, tačiau 1 sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

„Panathinaikos“: Dimitris Diamantidis 14, Ianas Vougioukas 12, Kostas Kaimakoglou 11 (10 atk. kam.), Romainas Sato 9 (7 atk. kam.), Mike'as Batiste'as 8 (8 atk. kam.) ... Šarūnas Jasikevičius 6.

„Brose Baskets“: Brianas Robertsas 11, Predragas Suputas 11 (2/8 dvit.), Anthony Tuckeris 10, Marcusas Slaughteris 9 (7 atk. kam.), Tiboras Pleissas 9 (8 atk. kam.).

Jeigu „Brose Baskets“ būtų parklupdžiusi „Panathinaikos“, tuomet Kauno „Žalgirio“ ekipa reguliarųjį sezoną būtų baigusi trečioje B grupės vietoje. Priešingu atveju Lietuvos čempionai užėmė ketvirtą vietą.