Vilniaus krepšinio mėgėjų lygos (VKML) „2 Grupės“ atkrintamosiose varžybose paaiškėjo dar vienas ketvirtfinalio dalyvis.

„United Sharks“ krepšininkai 90:76 įveikė „Agotos gryčia-Meškėnai“ ekipą bei iškovojo antrąją pergalę. Pirmoji buvo pasiekta rezultatu 20:0, varžovams nesusirinkus į varžybas.

Nuo pirmųjų minučių „meškėnai“ ėmė diktuoti sąlygas aikštėje ir išsiveržė į priekį 12:8. Vėliau jų pranašumas šoktelėjo iki 11 (26:15). Tačiau tuomet spurtavo „United Sharks“. Pastarieji iki kėlinio pabaigos deficitą sumažino iki 3 (23:26), o 13-ąją minutę išlygino rezultatą 30:30.

„Agotos gryčia-Meškėnai“ priešinosi iki 17-osios minutės, kuomet jie turėjo minimalų deficitą (42:43). Po to „rykliai“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pradėjo tolti nuo varžovų. Po dviejų kėlinių juos skyrė 10 taškų (53:43), o 27-ąją minutę pasiekė didžiausią - 30 taškų pranašumą (75:45). Paskutinysis kėlinys buvo tik formalumas.

Nugalėtojams Marius Kliokys surinko 29 taškus bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus. 17 įmetė Vytautas Ražinskas, 14 - Algis Balkevičius.

Rezultatyviausias aikštėje buvo „meškėnų“ narys Martynas Lumpickas (33 tšk.). 14 taškų surinko Saulius Daukša (6 rez. perd.), 12 - Darius Vasiliauskas.

donvito, apskritai turbut jums parankus tie, kurie leidiza jums tik laimeti... :)
2006-03-23
jo, gavom nu Conceptu kaip reikiant. Jie mums neparankus varzovas :) mums parankus tie, kas nepataiko, nesigina ir vopshe nemoka zaist :))
2006-03-22
na conceptai laimejo,demonstruoja forma.... gaila kad tokiose gerose rungtynese tik vienas teisejas buvo...t.y svilpe, nes kitas tiktai buvo:))
2006-03-22
na zinau kad manes ir beno nebus:(
2006-03-22
+1
sunku bus conceptai dabar formoj:)) siandien bus matyt!!
neaisku kas susirinks,gal vel kokie 6 kaip anakart:(
2006-03-22
to mulis:
ble tikiuosi kad conseptus nuklset minimum 19 tasku nes manes nebus:) pranesk po varzybu kaip suloset:)
2006-03-22
-1
ne nu xebra normaliai taj pagal kokias taisykles mes losiam tada?:) man taj negaila kad jie pazais bet tada galima ivairius bajerius naudot jei taip vyksta:) ir pabandyk maku papizdelint kad kazkas ne taip buvo jai mes koki bajeri iskresim kuris bus naudingas mums:)
2006-03-22
+1
zodziu puikios kovos uz buvi laukia:))
2006-03-21
ale top 16 ir kurjeriai i astuntuka gali isokt,tereijkia laimet pries conceptus ir kad ju varzovai likusias gautu:)) tasku skirtumas pas juos gan geras:))
schuco ir oaze gauna ir va tau kurjeriai laimeje astuntuke(o jei ir vip gautu nuo fegdos tai ir i 7 vieta isoktu) tada lostu su mru, o kaip zinia mru jie jau buvo nudauze si sezona:))!!!
2006-03-21
pirma sezona irgi buvo kazkuriai komandai berods techninis pralaimejimas, bet varzybos vistiek antros vyko...
o negi gajla kad pazais? :)
nors istikruju budaz, cia fiba taisyklese taip?
2006-03-21
cia pagal fiba taisykles?
2006-03-21
nesupratau?! jei atkrintamosiuose varzybuose komanda patiria technini pralaimejima ji automatiskai pralaimi ir visa serija taj kodel ten dar antros varzybos buvo zaidziamos?