Svarbiausią sezono pergalę Eurolygos A grupėje iškovojo Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (6-4) ekipa. Ji ketvirtadienį išvykoje 83:76 (17:16, 14:15, 24:24, 28:21) nugalėjo Kantu „Bennet“ (5-4) ekipą ir užėmė pirmą vietą grupėje.

Pralaimėjimas „Fenerbahce Ulker“ būtų palikęs už „Top 16“ ribų – penktoje A grupės vietoje. Stambule pavasarį vyks Eurolygos finalo ketverto turnyras.

„Fenerbahce Ulker“ surinko tiek pat pergalių kaip ir „Olympiakos“, tačiau dėl geresnio tarpusavio mačų santykio užėmė aukštesnę vietą.

Kantu ekipa, kuri pirmą kartą šį sezoną pralaimėjo namie, užėmė trečią vietą grupėje.

„Fenerbahce Ulker“: Oguzas Savašas 21, Bojanas Bogdanovičius 19, Roko Ukičius 17.

„Bennet“: Giorgi Shermadini ir Maartenas Leunenas po 13, Denisas Marconato 10.

to ednis7
svajuko drambliones, ispanus gaus zali...
2011-12-22
Susimaisiau su komandos pavadinimu,taciau tada turi skambeti taip „Fenerbahce Ulker“ laimėjo Kantu mieste ir išsaugojo sezoną,nes be zodzio mieste kazkaip kvailai skamba.