Chrisas Boshas krauna kamuolį į krepšį Nuotr.: Reuters – Scanpix
Rajonas Rondo nebespėja paskui LeBroną Jamesą Nuotr.: Reuters – Scanpix
Dwyane'as Wade'as prieš Ray Alleną Nuotr.: Reuters – Scanpix
20 taškų pelnęs „Heat“ naujokas Norrisas Cole'as džiaugiasi pergale Nuotr.: Reuters – Scanpix
LeBronas Jamesas pakilo aukščiau už visus Nuotr.: AFP – Scanpix
Antrą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Majamio „Heat“ (2-0) komanda. Ji savo aikštėje 115:107 (30:27, 39:27, 22:29, 24:24) nugalėjo Bostono „Celtics“ (0-2) klubą.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 3 minutes „Heat“ pirmavo 108:98, tačiau tada Keyonas Doolingas pelnė 7 taškus paeiliui ir per minutę sumažino „Celtics“ atsilikimą iki 105:108.

Sėkmingai apsigynę, Bostono krepšininkai galėjo dar labiau priartėti, tačiau prarado kamuolį. „Heat“ naujokas Norrisas Cole'as tada pataikė du dvitaškius paeiliui ir įtvirtino pergalę.

Per pirmas dvejas rungtynes „Heat“ atsilikinėjo vos kartą – 2 taškais – ir tai truko vos 14 sekundžių.

„Heat“: LeBronas Jamesas 26, Dwyane'as Wade'as 24 (8 rez. perd.), Norrisas Cole'as 20, Chrisas Boshas 18 (11 atk. kam.).

„Celtics“: Ray Allenas 28, Rajonas Rondo 22 (12 rez. perd., 8 atk. kam.), Brandonas Bassas 13, Kevinas Garnettas 12.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

New Jersey Nets Atlanta Hawks 70-106   stat »
Miami Heat Boston Celtics 115-107   stat »
Milwaukee Bucks Minnesota Timberwolves 98-95   stat »
Portland Trail Blazers Sacramento Kings 101-79   stat »
Los Angeles Lakers Utah Jazz 96-71   stat »

1 2 3 4  »
sushikti teisejai
kai pamaciau tas sushikta teiseja dick bavetta iskart supratau bus dar vienos shudinai teisejaujamos rungtynes, celtics wel liko apipisti teiseju, jus man galit ka norit sakyt bet teisejavimas tikrai prastas buvo, vaizdas lyg ziureciau amerikietiska wrestlinga. boshas pameta po kashiu kamuoli bauda is kazkur, vel tos technines ir tt. nesamone krc, nba cia tik del juodaskuriu dejimu ir metimu pavepsot nebent
2011-12-29
to D Flashtu teisus, sitas video niekam tikes, is 10ies clutchu gal du buvo meistriskumo parodymas, o ne fuksas, ne vienas zaidejas tokiu yra primetes (net ir tas pats krabas). o siaip lebronas nera toks blogas clutchas apskritai ziurint, paprasciausiai nesusitvarko su psichologija, kai tai yra mirtinai svarbu (anu metu NBA finals, nors pries Bulls ir Celtics siaute). Gal ir gerai, nors kazko jam truksta antraip butu minusu neturintis krepsininkas

+1
2011-12-29
lol

Paspauskit jei norit nemokamų Riot Points ant League of Legends, o jei norite užsiregistruoti - http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4... . :)
2011-12-29
to D Flash
2011-12-28
hmm
atsipalaiduokit del to Cole,palaukit kai bent ipuses sezonas ir tada ziuresim kaip jam seksis.Kelios gerai suzaistos rungytnes nieko nereiskia.siaip sekmes jam,28 saukimas nieko siaip nezada,vidutiniokas ir tiek bet ir G.Arenas buvo pasauktas 30 lyg ir buvo atradimas nesveikas,wizards lyderis!!!
2011-12-28
TDaYNeblogas Cole puolime, visiškai kiauras gynyboj, bet gal nors vieną clutch'inį žaidėją turės heat? o.O

''Heat'' ir turi tokį žaideją,tačiau jo neišnaudoja o pastoviai paskutinėm atakom kažkodėl žaidžia LeLebRonAs,Wade'as tikrai gale gali nulemti rungtynių pabaigą tačiau kamuolys duodamas LeBron'ui nors jis ne viena kartą jau įrodė kad nėra žaidejas kuris gali nulemti rungtynių pabaigą

http://www.youtube.com/watch?v=Rvz9GCpew... aišku šis Video neparodo koks jis yra žaidejas tačiau jis tikrai yra geresnis žaidejas rungtynių gale kad ir koks LeBron'as būtų geras tris kėlinius.
2011-12-28
ShL
matasnbaoranjematasnbajeigu rondo zais toliau taip tai jis bus MVP of the yearbostonas jau 2 rungtynes pralaimejo, o sezono starte ne pas viena zaideja asmeniniai rodykliai kolkas labai geri.kaip cia pasakius kaip rondo pelne 31t, 13 rez. perd., 5 per. kam.

rondo 22 pts
2011-12-28

kaip cia pasakius kaip rondo pelne 31t, 13 rez. perd., 5 per. kam.
2011-12-28
Wow
TDaYShLTDaYNeblogas Cole puolime, visiškai kiauras gynyboj, bet gal nors vieną clutch'inį žaidėją turės heat? o.OŠiti, bent stogų negauna mesdami Clutcha, kaip tavo bryantasLeBronas šiandien prieš didžiausią, grynai principinį varžovą - 2 taškai ketvirtam kėliny.Witness the greatness.

tu pusk valsa is cia, eik kobei kabancius patampyk
2011-12-28
+1
.. Bloga situacija...

puki, tu durnas ar tokiu apsimeti? Taip James anksčiau daxuja žingsniu darydavo, bet dabar pasitaiko vienas kitas atvejis per kelias rungtynes. O tu ant kiekvienos temos stumi būten ant James'o . Klausimas kodėl?

As jam pavydziu :D

Tai atsakysi ar ne , kuo tas James taip tau nusikalto, kad stumi ant jo? Peržvelges tavo komentarus pamačiau tavo postą : :DDD Jomantas galetu zaisti NBA, bet tada Labronas ziedu tikrai nelaimes

Pavydziu tau. ..

P.S go home
2011-12-28
+4
bostonas siektiek virs savo galimybiu sulose,pagiros geriausiam treneriui riversui.
2011-12-28
ShL
pukis6ShLTDaYShLTDaYNeblogas Cole puolime, visiškai kiauras gynyboj, bet gal nors vieną clutch'inį žaidėją turės heat? o.OŠiti, bent stogų negauna mesdami Clutcha, kaip tavo bryantasLeBronas šiandien prieš didžiausią, grynai principinį varžovą - 2 taškai ketvirtam kėliny.Witness the greatness.1. Heat 4 kėliny turėjo didelę persvarą, ir Jamesas netgi sėdėjo ant suolo, ir jo taiklumas buvo 9/14.2. Heat turėjo kas renka taškus 4 kėliny ir tai buvo Norris Cole-14 taškų per paskutinį ketvirtį.3. Akivaizdu nežiūrėjai 2011 metų penkių playoff pusfinalio rungtynių prieš Celtics, ir kaip Jamesas juos sunešiojo per visas runtynes, o ypač per ketvirtus kėlinius.4. Čia revanšo norėjo ne James'as, o CelticsaiAkivaizdu kad neziurejai praejusio sezono finalo, kur lebronas neaisku ka veike aiksteje netik 4 kelini bet visas rungtynes

1. Kalba eina apie Celtics ir Heat, o ne mavsus, kuriem prakiso tik del savo pasipūtimo.

2. Ne su tavim kalbejau
2011-12-28
+1

Akivaizdu kad neziurejai praejusio sezono finalo, kur lebronas neaisku ka veike aiksteje netik 4 kelini bet visas rungtynes
2011-12-28
-2
ShL

1. Heat 4 kėliny turėjo didelę persvarą, ir Jamesas netgi sėdėjo ant suolo, ir jo taiklumas buvo 9/14.

2. Heat turėjo kas renka taškus 4 kėliny ir tai buvo Norris Cole-14 taškų per paskutinį ketvirtį.

3. Akivaizdu nežiūrėjai 2011 metų penkių playoff pusfinalio rungtynių prieš Celtics, ir kaip Jamesas juos sunešiojo per visas runtynes, o ypač per ketvirtus kėlinius.

4. Čia revanšo norėjo ne James'as, o Celticsai
2011-12-28
+2
ShLTDaYNeblogas Cole puolime, visiškai kiauras gynyboj, bet gal nors vieną clutch'inį žaidėją turės heat? o.OŠiti, bent stogų negauna mesdami Clutcha, kaip tavo bryantas

LeBronas šiandien prieš didžiausią, grynai principinį varžovą - 2 taškai ketvirtam kėliny.

Witness the greatness.
2011-12-28
-5
Kas del Grizles
tai as ju plaifose nematau. o kas del siu rungtyniu tai Heat geresne komanda todel ir laimejo. Patiko kaip Lakers jazz komanda triuskino
2011-12-28

Primink man paskutini Lebrono pergalinga metima ir gausi medali
2011-12-28
-4
Tarp kitko, visi nuopelnus Cole'ui verčia, o aš sakyčiau, kad Wade'as nerealiai sužaidė - 4 blokai, 2 stealai, 26 taškai, 8 asistai.