Prieš rungtynes pristatomos abi komandos Nuotr.: Reuters-Scanpix
Jamaalas Magloire'as „pučia“ Paulo George'o metimą Nuotr.: AP-Scanpix
Rungtynes stebėjo ir dainininkas Justinas Bieberis Nuotr.: Reuters-Scanpix
Toronto „Raptors“ krepšininkai ruošiasi rungtynėms Nuotr.: Reuters-Scanpix
Jamaalui Magloire'ui ir Tyleriui Hansbroughui skirta abipusė pražanga Nuotr.: Reuters-Scanpix
Indianos „Pacers“ (2-0) komandos naujokas Davidas Westas pataikė lemiamą metimą, o jo atstovaujama ekipa Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse išvykoje 90:85 (18:11, 20:23, 25:21, 27:30) palaužė Toronto „Raptors“ (1-1) žaidėjus.

Sužaidus dvi ketvirtojo kėlinio minutes svečiai dar turėjo 14 taškų persvarą (69:55), tačiau pradėjus tiksėti paskutinei ketvirčio minutei po Andrea Bargnani dvitaškio su varžovo pražanga šeimininkų deficitas tapo 2 taškai (81:83).

Netrukus ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis (83:86), o kamuolį savo rankose turėjo Indianos komanda, kuri galėjo vienu metimu palaidoti „Raptors“ viltis pakovoti dėl pergalės. Būtent taip ir padarė Westas, pataikydamas lemiamą dvitaškį likus žaisti 9 sekundes (88:83).

„Pacers“ sezoną dviem pergalėmis iš eilės pradėjo po ketverių metų pertraukos. 2007-2008 m. ji buvo nugalėjusi Vašingtono „Wizards“, Majamio „Heat“ ir Memfio „Grizzlies“ komandas.

Paskutinį kartą Kanados ekipa savo aikštėje „Pacers“ krepšininkams buvo pralaimėjusi 2008 m. kovo mėnesį. Iki tol „Raptors“ buvo laimėjusi penkis susitikimus. Pastarieji mačai baigdavosi vidutiniu 14,4 taško skirtumu.

„Pacers“ šiame mače rėmėsi tik devyniais žaidėjais, o starto penketo žaidėjai pelnė 75 taškus (83,3 proc.). Tuo tarpu „Raptors“ panaudojo dvylika krepšininkų.

Linas Kleiza šeimininkų gretose dėl traumos dar nerungtyniavo.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 22, Andrea Bargnani 21, Jerrydas Baylessas 13, Leandro Barbosa 9.

Šaunu kad mano megiama komanda Pacers laimi tai prieš ka ir turi laimėti... Tad sekantis zingsnis nugaleti CAVS...
2011-12-29
Karolis
Na o cia kaip or viskas aisq... Grynas toronto marketingas nieko daugiau. Nu gal Bargnani ir tempe kOmanda beeet paskutine ataka tas tritaskis nu ne jam tokius metyt... Tipo bargnani imes daugiau marskineliu jo nupirks ir kas is to? Ogi pralaimejimas :) tikiuosi L.K bus iskeistas ir kuo greiciau juk pries trauma buvo kalbama World Peace->L.K bet dar manau per anksti :)