Pergalę po dviejų pralaimėjimų iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Šiaulių „Šiauliai“, ketvirtadienį (03.23) Kauno Sporto halėje 88:61 (22:15, 23:20, 17:11, 26:15) įveikę Kauno „Atletą“. Tai buvo aštuntoji šiauliečių pergalė per 13 rungtynių.

Svečiai dar pirmajame kėlinuke susikrovė 15 taškų skirtumą (22:7), tačiau „Atleto“ žaidėjai nepasidavė ir trečiojo kėlinio pradžioje priartėjo iki 1 taško (44:45). Tačiau likusią kėlinio dalį šiauliečiai laimėjo 17:1 ir dvikovos nugalėtojas nebekėlė abejonių.

„Atletui“ tai buvo dešimtasis pralaimėjimas LKL čempionate, po kurio jie išlieka paskutinėje, aštuntoje vietoje. Tuo tarpu šiauliečiai žemiau trečiosios nebenukris.

„Šiauliams“: Andrius Mažutis 16 taškų, Augenijus Vaškys 14, Tadas Klimavičius 13, Artūras Jomantas 10.

„Atletui“: Julius Mykolaitis 18, Egidijus Mikalajūnas 10, Nerijus Varnelis 9.