Žygimantas Jonušas Vokietijos čempionate surengė tikrą tritaškių fiestą, o jo atstovaujama Hageno „Phoenix“ (6-9) ekipa įsirašė dar vieną pergalę. Lietuvio vedama komanda savo aikštėje 83:77 (26:17, 18:27, 26:18, 13:15) įveikė Getingeno „BG Gottingen“ (2-13) žaidėjus.

Jonušas per 36 minutes pelnė 26 taškus (3/5 dvitaškių, 6/9 tritaškių, 2/6 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 3 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 23 naudingumo balus.

Svarbią pergalę iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Bonos „Telekom Baskets“ (8-7) komanda, svečiuose 86:78 (21:19, 25:21, 16:22, 24:16) palaužusi Berlyno ALBA (10-4) krepšininkus.

Nugalėtojams Simonas Serapinas per 26 minutes surinko 12 taškų (2/3 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Benas Veikalas ant parketo praleido 22 minutes, pelnė 12 taškų (3/5 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, bet 1 sykį suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Lengvą pergalę pasiekė Tiubingeno „Walter Tigers“ (6-9) ekipa, kurioje rungtyniauja Povilas Čukinas. Ji savo žiūrovų akivaizdoje 85:65 (19:14, 22:17, 23:20, 21:14) sutriuškino Triero TBB (4-11) komandą.

Čukinas per 21 minutę pasižymėjo 8 taškais (3/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 1 sykį suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Ketvirtą nesėkmę iš eilės patyrė Liudvisburgo „EnBW“ (4-10) komanda su Donatu Zavacku, išvykoje 84:95 (17:28, 16:24, 26:20, 25:23) neprilygusi Bambergo „Brose Baskets“ (12-2) žaidėjams.

Zavackas per 27 minutes pelnė 4 taškus (1/5 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, tačiau 1 sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

adonggmldc Jonusas savam stiliui :)nebenaujiena toks jonuso zaidimas tai tampa kasdienybe