Rajonas Rondo atliko savo aštuntąjį karjeros trigubą dublį, o jo ir Kevino Garnetto vedama Bostono „Celtics“ (2-3) ekipa Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įsirašė pirmąją pergalę išvykoje.

Doco Riverso auklėtiniai svečiuose 94:86 (28:17, 23:17, 22:26, 21:26) palaužė Vašingtono „Wizards“ (0-4) krepšininkus ir paliko juos be pergalių.

Svečiai aikštelėje dominuoti pradėjo nuo pat pirmų mačo minučių, kuomet besibaigiant pirmajam kėliniui jų pranašumas siekė 13 taškų (24:11). Dar po vieno ketvirčio „keltų“ persvara tapo rekordinė – 19 taškų (49:30).

Visgi Vašingtono ekipa nepasidavė ir ketvirtame kėlinyje sužaidus keturias minutes sugrąžino į rungtynes intrigą (73:80). Tačiau „Celtics“ pelnė šešis taškus be atsako (86:73) ir išlaikė saugų pranašumą savo rankose.

„Burtininkai“ itin prastai atakavo iš tritaškio zonos. Per pirmą mačo pusę šeimininkai prametė visus devynis mestus tritaškius, o iš viso pataikė vos 2 iš 16 bandymų (12,5 proc.).

Rondo iš viso per 34 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir surinko 33 naudingumo balus. Tuo tarpu visi „Wizards“ krepšininkai kartu atliko vos 15 rezultatyvių perdavimų.

Vašingtono komanda nuo trečio kėlinio vertėsi be Ronny Turiafo paslaugų, kuris patyrė kairės rankos traumą. Tuo tarpu „Celtics“ negalėjo padėti kairį petį susimušęs Chrisas Wilcoxas.

„Wizards“: Johnas Wallas 19 (8 rez. perd., 7 atk. kam.), Nickas Youngas 18, JaVale'as McGee 16 (14 atk. kam.), Andray Blatche'as 10.

„Celtics“: Kevinas Garnettas 24 (9 atk. kam.), Rajonas Rondo (14 rez. perd., 11 atk. kam.), Ray Allenas 13, Paulas Pierce'as 9.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

Los Angeles Clippers Portland Trail Blazers 93-88 stat »
Sacramento Kings New Orleans Hornets 96-80 stat »
Denver Nuggets Los Angeles Lakers 99-90 stat »
Chicago Bulls Memphis Grizzlies 104-64 stat »
Minnesota Timberwolves Dallas Mavericks 99-82 stat »
Cleveland Cavaliers New Jersey Nets 98-82 stat »
Miami Heat Charlotte Bobcats 129-90 stat »
Orlando Magic Toronto Raptors 102-96 stat »
Washington Wizards Boston Celtics 86-94 stat »