Apmaudžią nesėkmę Vokietijos čempionate patyrė du lietuvius savo gretose turinti Bonos „Telekom Baskets“ (8-8) ekipa. Ji svečiuose 70:71 (15:14, 15:20, 20:13, 20:24) turėjo pripažinti „Trier“ (5-11) krepšininkų pranašumą.

Beno Veikalo tritaškis likus žaisti 18 sekundžių buvo svečius išvedęs į priekį 70:69, tačiau pergalingą dvitaškį likus žaisti 4 sekundes pataikė Maikas Zirbesas.

Veikalas per 27 minutes pelnė 18 taškų (2/3 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Simonas Serapinas per 29 minutes pelnė 10 taškų (0/2 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, 2 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Pergalę pavyko iškovoti Donato Zavacko atstovaujamai  Liudvisburgo „EnBW“ (5-10) ekipai. Ji namuose 80:74 (20:14, 22:18, 18:19, 20:23) nugalėjo Tiubingeno „Walter Tigers“ (6-10) su Povilu Čukinu.

Zavackas per 26 minutes pelnė 8 taškus (1/3 dvitaškių, 2/2 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, 2 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Tuo tarpu Čukinas per 14 minučių spėjo surinkti 10 taškų (5/6 dvitaškių, 0/2 baudų), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 kartus prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Triuškinančią nesėkmę patyrė  Hageno „Phoenix“ (6-10) su Žygimantu Jonušu. Ji išvykoje 59:109 (17:27, 18:21, 9:34, 15:27) buvo sutrypta Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (12-4) ekipos.

Jonušas per 24 minutes pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 0/6 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kartą suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.