Zaza Pachulia pelno taškus iš po krepšio Nuotr.: Reuters-Scanpix
LeBrono Jameso vedama „Heat“ patyrė pirmą nesėkmę Nuotr.: AP-Scanpix
Joe Johnsonas į „Heat“ krepšį įmetė 21 tašką Nuotr.: Reuters – Scanpix
Dwyane'o Wade'o ir Joe Johnsono mikrodvikovą laimėjo pastarasis Nuotr.: AP-Scanpix
Dwyane'o Wade'o ir LeBrono Jameso duetas pelnė 40 taškų Nuotr.: AP-Scanpix
Spurtą ketvirtajame kėlinyje surengę Atlantos „Hawks“ (4-1) krepšininkai parklupdė vienintelę iki tol nepralaimėjusią Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos komandą.

„Hawks“ išvykoje 100:92 (19:23, 28:27, 20:21, 33:21) nugalėjo Majamio „Heat“ (5-1).

Po trijų kėlinių atsilikę 67:71, Atlantos krepšininkai ketvirtąjį pradėjo laimėdami atkarpą 15:3 ir susikraudami 8 taškų persvarą (82:74). Likus žaisti tris su puse minutės „Heat“ dar priartėjo iki keturių taškų (84:88), tačiau tada Joshas Smithas įdėjo iš viršaus, Tracy McGrady pataikė iš toli ir mačo baigtis tapo aiški.

McGrady vien per ketvirtą kėlinį pelnė 13 taškų.

„Seniai buvau jutęs tokį malonumą. Tai puikus jausmas“, – po mačo sakė McGrady, kurį pastaruoju metu kankino traumos.

„Heat“ sezoną pradėjo penkiomis pergalėmis paeiliui ir tai buvo geriausias startas komandos istorijoje.

„Heat“: LeBronas Jamesas 28, Chrisas Boshas 19, Dwyane'as Wade'as 12 (10 rez. perd.), Shane'as Battier 11, Norrisas Cole'as 10.

„Hawks“: Joe Johnsonas 21, Alas Horfordas ir Tracy McGrady po 16, Jeffas Teague'as 15.

Rungtynių vaizdo reportažas:

1 2 3  »
Visada būna pirmas kartas, tad nieko tokio kad ir pralaimėjo. Šiaip Heat reikia gero centro jei nori laimėti NBA trofėjų.
2012-01-03
+1
O taip !Hawksai malaciai ir map totaliai px ar heatsai pavarge ar kas jiem ten bet svarbu kad hawksai laimejo :)Tikiuosi simet ereliai zais bent Konf. finale pagaliau :)
2012-01-03
-1
rytas padarytas
siandien hawks praleimes pries bulls ir baigsis ju girimas :D
2012-01-03
+1
Hawks šį sezoną maloniai stebina, ypatingai J.Teague, galbūt būsimas all-staras. Verta ir McGrady pagirt, dar turi parako :) O Heat matosi, kad problemų turi, dvi rungtynės tik po Wade clutch laimėtos, o dabar pralaimėjimas. Wade apskritai silpnai atrodo ne tik kaip vienas iš trijų geriausių NBA žaidėjų, bet apskritai kaip super žvaigždė :) Įdomu, kaip Miller ir Curry atrodys aikštėj
2012-01-03
-1
pietka is wilno
A ko antraste ne kokia tai `james ir wade pelne 40 tasku` ?
2012-01-03
+1
D-Wade truksta kazkaip 10 assistu bet tik 12 tasku, kaip jam tai mazokai.
2012-01-03
Rycka
T-mac visuose rungtynese daugiau nei po 10 imeta :)))
2012-01-03
eik tu mačiuli. Jis iš po traumos tai gal ir db ir geresnis, bet kai pradės loš tą tą jūsų dievuką supis