Dirkas Nowitzki surinko 26 taškus ir vedė savo komandą į pergalę Nuotr.: Reuters-Scanpix
Kevinas Durantas ne sykį drebino „Mavericks“ krepšį dėjimais Nuotr.: Reuters-Scanpix
Russello Westbrooko ir Jameso Hardeno tandemas pelnė 34 taškus, bet pasiekti pergalei to buvo maža Nuotr.: Reuters-Scanpix
Russellui Westrbookui iki dvigubo dublio pritrūko dviejų atkovotų kamuolių Nuotr.: AP-Scanpix
Jasonas Kiddas aikštelėje praleido 34 minutes, tačiau taškų taip ir nepelnė Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nebeliko nepralaimėjusių ekipų. Paskutine nesėkmės kartėlį patyrusia komanda tapo Oklahomos „Thunder“ (5-1), kuri svečiuose 87:100 (20:20, 27:34, 18:24, 22:22) turėjo pripažinti Dalaso „Mavericks“ (2-4) persvarą.

Kiek anksčiau praėjusią naktį suklupo ir Majamio „Heat“, iki tol laimėjusi visas penkerias dvikovas.

Praėjusią savaitę „Thunder“ namie įveikė „Mavericks“, kai Kevinas Durantas aidint sirenai pataikė tritaškį. Šįkart Dalaso krepšininkai, kurie žaidė ketvirtas rungtynes per penkias dienas, kontroliavo mačo eigą savo rankose.

Trečiajame kėlinyje Dirkas Nowitzki pelnė 10 iš savo 26 taškų, „Mavericks“ įgijo 15 taškų pranašumą ir ramiai pabaigė rungtynes.

„Ši komanda sudaryta taip, kad savo žaidimą gerintų mėnuo po mėnesio. Turėtume būti gera komanda kovą ar balandį, tačiau vis tiek turime rasti būdų laimėti dabar, – aiškino Nowitzki. – Turime daug potencialo, daug taškus galinčių pelnyti vaikinų, daug veteranų, kurie žino, kaip žaisti. Galime būti labai pavojinga komanda.“

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 26, Shawnas Marionas 17, Jasonas Terry 15, Vince'as Carteris 14, Ianas Mahinmi 10.

„Thunder“: Kevinas Durantas 27, Russellas Westbrookas 18, Jamesas Hardenas 16, Serge'as Ibaka 10.