Navikauskas: „Žalgiris“ laimės Vilniuje“ (audio)

2012-01-03 10:22
Karolis Tiškevičius, „BasketNews.lt radijas“
Kijevo „Budivelnyk“ klubo generalinis direktorius Gediminas Navikauskas „Žalgirio“ galimybes šiuo metu vertina geriau nei Vilniaus „Lietuvos ryto“
Kijevo „Budivelnyk“ klubo generalinis direktorius Gediminas Navikauskas „Žalgirio“ galimybes šiuo metu vertina geriau nei Vilniaus „Lietuvos ryto“
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Kauno „Žalgirio“ ekipą puikiai pažįstantis Gediminas Navikauskas interviu „BasketNews.lt radijo“ laidai tvirtino, kad Lietuvos čempionų žaidimo kokybė per pastarąsias kelias savaites pastebimai pagerėjo.

Kijevo „Budivelnyk“ klubo generalinio direktoriaus pareigas užimantis kaunietis nuogąstavo, kad jo vadovaujamos komandos krepšininkams mačas su „Žalgiriu“ gali nenusisekti. VTB Vieningosios lygos A grupės turnyro lentelėje tiek „Žalgiris“, tiek „Budivelnyk“ yra iškovojusios po dvi pergales per septynis mačus, tačiau pastaruoju metu kauniečių žaidimo kreivė kilo aukštyn.

Pažymėjęs, kad „Žalgirio“ ekipa turi surinkusi gerokai stipresnius žaidėjus Navikauskas prognozavo kauniečių pergalę ir per šeštadienio Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa.

– Kaip „Budivelnyk“ ekipa pasirengusi susitikimui su „Žalgiriu“? – „BasketNews.lt radijas“ paklausė Navikausko.
– Lėktuvas į Kauną iš Ukrainos vėlavo šešias valandas, bet nemanau, kad tai išmuš komandą iš vėžių. Mes įpratę prie ilgų skrydžių, todėl sutrukdyti gali nebent nuovargis.
 
– Ar „Budivelnyk“ į Kauną atsivežė visus krepšininkus?
– Taip, atvažiuojame visos sudėties, bet du pagrindiniai krepšininkai dar negali žaisti visa jėga, nes nėra atsigavę po patirtų traumų.

– Ar būsimos rungtynės jums kelia nerimą?
– Taip. Kaip jau esu minėjęs, su „Žalgiriu“ norėjosi sužaisti ankščiau, nes dabar ekipa tikrai ėmė rungtyniauti geriau. Manau, kad žalgiriečiai parodys, ką gali. Žinoma, mes irgi stengsimės nepasiduoti.

– Ar „Žalgirio“ žaidimas sparčiai progresuoja?
– Tikrai taip. Stebint Eurolygos rungtynes su Zagrebo ekipa, tris kėlinius komanda žaidė kaip iš natų ir jau buvo galima pažinti tikrąjį „Žalgirį“. Aišku, paskutiniajame ketvirtyje kauniečius galbūt kiek užmigdė didelis skirtumas ir jie kiek atsipalaidavo, bet tris kėlinius žaidė labai gražiai.

– „Žalgiris“ Eurolygos „Top 16“ etape jau pirmosiose rungtynėse susitiks su skaudžius prisiminimus sukeliančia „Maccabi“ komanda. Galbūt pats laikas atsiteisti už praeities skriaudas?
– Manau, kad tai visiškai įmanoma, nes, kaip byloja istorija, „Maccabi“ žalgiriečiams yra gana paranki varžovė. Norėčiau atkreipti dėmesį į Kantu „Bennet“ ekipą. Nereikia galvoti, kad tik „Maccabi“ yra rimčiausia konkurentė dėl antrosios vietos grupėje, nes, kiek man yra tekę stebėti, italų komanda tikrai gali pateikti siurprizų. Reikia rimtai ruoštis ir susitikimui su ja.

– Ar per šventes pernelyg neatitrūkote nuo „Budivelnyk“ reikalų?
– Nuo reikalų tikrai neatitrūkau. Dėl pasikeitimų klubo struktūroje, šventiniu laikotarpiu netgi padaugėjo darbo, todėl telefonu nuolat kontaktavau su klubo darbuotojais. Puikiai žinau, kaip sekasi mūsų komandai ir kokios aktualiausios jos problemos.

– Ar tai, kad gerai pažįstate „Žalgirio“ tradicijas, o jūsų ekipoje žaidžia net du lietuviai, padėjo „Budivelnyk“ ruoštis susitikimui?
– Mūsų treneriai ir žaidėjai matė „Žalgirio“ rungtynes, kai kurie mūsų krepšininkai bendrauja su žalgiriečiais ir žino jų galimybes. Kita vertus, „Žalgirio“ sudėtis dabar yra tokia, kad ieškoti silpnų vietų nebūtų labai teisingas sprendimas. Lyginant sudėtis, „Žalgiris“ – galingesnis.

– Šeštadienį Lietuvos krepšinio lygoje pirmą kartą šiemet susitiks „Žalgiris“ ir „Lietuvos rytas“. Kas, jūsų manymu, yra šių rungtynių favoritas?
– Nors rungtynės vyks Vilniuje, manau, jog nugalės „Žalgiris“. Yra daug žalgiriečių, kurie prisimena ilgą istoriją su „Lietuvos rytu“, ir jų užsidegimas lems „Žalgirio“ pergalę. Vilniečiai šiemet žaidžia taip pat neblogai, jie visą sezoną rungtyniauja susikaupę ir demonstruoja neblogą krepšinį, bet „Žalgiris“ turėtų nugalėti.

Interviu garso įrašas:Rodyti komentarus
Kolkas aisku tik viena: Kad musu laukia tikrai idomus renginys ir bus i ka paziuret.Lietuviskasis El clasico :)
2012-01-04
Atsakyti
Dar 1 prognozuotojas atsirado - Nafigauskas. Šeštadienį pamatysim.
2012-01-04
-4
Atsakyti
jamerIki visu rytfaniu nerimo i krumus liko... 4 dienos.


Kam tokius vejus rasineji,mazvaiki???Aikstej bus matyt!O tu mars pamoku ruost!!!
2012-01-04
Atsakyti
Gaidys tas Gediminas

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-01-03
Atsakyti
TRUMPASWolandazTRUMPASas turiu draugu ryto fanu,bet jie normalus ir niekad nieko pan nesneka kaip azoo ar pop,nes jiem metu dvigubai daugiau.snargliai uzuokit pagaliau.Kas ten žino, gal ir trigubai daugiau metų turi tavo draugiai nei tokie Azoo, pagal kurių komentarus jiems neduočiau net kokių 15. Labiau į 10-12m. vaikus panašūs, nors ir tokio amžiaus žmonės moka objektyviau vertint.na tai taip gal net ir trigubai.beje su naujais tave


Tave taip pat su Naujais:)
2012-01-03
Atsakyti
WolandazTRUMPASas turiu draugu ryto fanu,bet jie normalus ir niekad nieko pan nesneka kaip azoo ar pop,nes jiem metu dvigubai daugiau.snargliai uzuokit pagaliau.Kas ten žino, gal ir trigubai daugiau metų turi tavo draugiai nei tokie Azoo, pagal kurių komentarus jiems neduočiau net kokių 15. Labiau į 10-12m. vaikus panašūs, nors ir tokio amžiaus žmonės moka objektyviau vertint.


na tai taip gal net ir trigubai.beje su naujais tave
2012-01-03
Atsakyti
Triusis_Morkismes su draugais sedime paziurim zalgirio varzybas paziurim ryto pasigincijam tarpusavy nes ir tu ir tu fanu daug bet viskas proto ribose , o cia ziuriu kaip beprociai nesamones rasineja pjaunasi del nieko ... kartais imu nekesti zalgrio vien del ju fanu debiliskumo ...


tu paskaityk komentarus ir ivertink objektyviai kurie ryto ar zalgirio fanai i debilus labiau panasus,as zalgirio fanas ir surask mano komentara kuris nebutu tiesa iur pan.as stumiu tik ant tokiu kaip azoo,pop ir pan.
2012-01-03
Atsakyti
KaravanasTriusis_Morkismes su draugais sedime paziurim zalgirio varzybas paziurim ryto pasigincijam tarpusavy nes ir tu ir tu fanu daug bet viskas proto ribose , o cia ziuriu kaip beprociai nesamones rasineja pjaunasi del nieko ... kartais imu nekesti zalgrio vien del ju fanu debiliskumo ...:DDDD.. Dažniausiai čia debiliuoja tik ryto fanai , aklas gal esi ?


turbut, kad aklas :D
2012-01-03
Atsakyti
WolandazTRUMPASas turiu draugu ryto fanu,bet jie normalus ir niekad nieko pan nesneka kaip azoo ar pop,nes jiem metu dvigubai daugiau.snargliai uzuokit pagaliau.Kas ten žino, gal ir trigubai daugiau metų turi tavo draugiai nei tokie Azoo, pagal kurių komentarus jiems neduočiau net kokių 15. Labiau į 10-12m. vaikus panašūs, nors ir tokio amžiaus žmonės moka objektyviau vertint.


Azoo 10-12? :D. Jam 7-9 nedaugiau.
2012-01-03
Atsakyti
mes su draugais sedime paziurim zalgirio varzybas paziurim ryto pasigincijam tarpusavy nes ir tu ir tu fanu daug bet viskas proto ribose , o cia ziuriu kaip beprociai nesamones rasineja pjaunasi del nieko ... kartais imu nekesti zalgrio vien del ju fanu debiliskumo ...
2012-01-03
Atsakyti
TRUMPASas turiu draugu ryto fanu,bet jie normalus ir niekad nieko pan nesneka kaip azoo ar pop,nes jiem metu dvigubai daugiau.snargliai uzuokit pagaliau.


Kas ten žino, gal ir trigubai daugiau metų turi tavo draugiai nei tokie Azoo, pagal kurių komentarus jiems neduočiau net kokių 15. Labiau į 10-12m. vaikus panašūs, nors ir tokio amžiaus žmonės moka objektyviau vertint.
2012-01-03
Atsakyti
Iki visu rytfaniu nerimo i krumus liko... 4 dienos.
2012-01-03
+1
Atsakyti
WolandazViskas priklausys nuo to, ar keletas paskutinių Žalgirio varžybų buvo tik laikinas blykstelėjimas, pagaliau suvokus, kad TOP-16 traukinys jau siekia horizontą be jų, ar tai ta progresavimas žaidimo, kurio mes laukėmė ir tikėjomes dar tarpsezonyje, sužinojus visus pirkinius. Jei pirmasis variantas, tai šansų daugiau turi Rytas, o jeigu antras šansų daugiau turi Žalgiris.Bepigu Rytui laimėt prieš komandas, net nesiekiančias Eurolygos lygio, ką kalbėt apie tų komandų galima žaidimą Eurolygoj.+ klausimas kaip Rytas išvis pasiruoš prieš Žalgirį, kai į jį atėjo Žalgirį, neabejotinai, mano nuomone, įpūsiąs gero vėjo į žaidimą. Apie Nelsoną nešneku, perdaug neprognazuojama viskas gali būt. O štai Šalengos kompleksas gali padaryt Rytui žalos.O tokiems Azoo tai reiktų slėptis su savo svaičiojimais, kad Žalgiris jokių šansų p rieš Rytą neturi. Jau n kartų garantvo Žalgirio beviltišką žaidimą ir prieš Rytą ir prieš kitas komandas. Neat newabejoju, kad Rūdupį irgi žemino, o kuo visa tai baigėsi, jis tikr iausiai ir pats žino, savo košmarus prisiminęs.


Pataisymas: "..kai į jį atėjo Šalenga...".
2012-01-03
Atsakyti
Viskas priklausys nuo to, ar keletas paskutinių Žalgirio varžybų buvo tik laikinas blykstelėjimas, pagaliau suvokus, kad TOP-16 traukinys jau siekia horizontą be jų, ar tai ta progresavimas žaidimo, kurio mes laukėmė ir tikėjomes dar tarpsezonyje, sužinojus visus pirkinius. Jei pirmasis variantas, tai šansų daugiau turi Rytas, o jeigu antras šansų daugiau turi Žalgiris.Bepigu Rytui laimėt prieš komandas, net nesiekiančias Eurolygos lygio, ką kalbėt apie tų komandų galima žaidimą Eurolygoj.+ klausimas kaip Rytas išvis pasiruoš prieš Žalgirį, kai į jį atėjo Žalgirį, neabejotinai, mano nuomone, įpūsiąs gero vėjo į žaidimą. Apie Nelsoną nešneku, perdaug neprognazuojama viskas gali būt. O štai Šalengos kompleksas gali padaryt Rytui žalos.

O tokiems Azoo tai reiktų slėptis su savo svaičiojimais, kad Žalgiris jokių šansų p rieš Rytą neturi. Jau n kartų garantvo Žalgirio beviltišką žaidimą ir prieš Rytą ir prieš kitas komandas. Neat newabejoju, kad Rūdupį irgi žemino, o kuo visa tai baigėsi, jis tikr iausiai ir pats žino, savo košmarus prisiminęs.
2012-01-03
Atsakyti
as turiu draugu ryto fanu,bet jie normalus ir niekad nieko pan nesneka kaip azoo ar pop,nes jiem metu dvigubai daugiau.snargliai uzuokit pagaliau.
2012-01-03
Atsakyti
pop

tu pasiputes debile,tu varai savo zodziais ne tik ant zalgirio,kauno,o ant lietuvos,ant zmoniu kurie myli krepsini.tai kam tu isvis uzsiregistraves komentuoji krepsinio portale?eik i fules ir pan ir ten komentuok.tu moksleivis esi kaip supratau ir manau,kraujo turi ne tik lietuvio,nes taip stumt ant lietuvos gali tik vilniuje.tau reiktu i kariuomene nueit,tada atsiimtum uz savo zodzius atmata tu lietuvos,uz tai ir nekenciu vilniaus ir tokiu gyventoju kaip tu.as beje ne is kauno,bet visada uz kauna,ir tu su savo pietais ir pan gali pust....sutikciau tave gatvej nepadetu jokie pietai tavo.tu dar vaikas ir vaikiskai mastai.nieko patirtis ateis kai sutiksi gyvenime tokius kaip as.tada tau liezuvis neapsivers zemint lietuvos vardo,beje as ir ne iskariuomenes jei ka.tu esi mazas sudukas,spaudzia smegenis sekla tau akivaiziai,tau tik kojines su burna plaut lietuvos geda tu
2012-01-03
Atsakyti
ryto fanai ziurekit, kad siandien nuo Spartak negautu jusu mylimas rytas :)
2012-01-03
Atsakyti
AzooAha zalgiris laimes pries ryta.. Poto eurolygoje nunes barca su maccabiu, o uzkandziui benneta :D Bet jeigu arciau prie realybes tai zalgiriui nera sansu Vilniuje. Geriau zalgirio 'ekspertai' tokie kaip Navikauskas speliotu kiek kelinuku atsilaikys zalgiris 1 ar 2?


tu niekad nenustoji saut kuo didesne nesamone.tipo rytas ant tiek stpirus?rudupis nukale juk tavo rytuka.ozalgiriui nera sansu?as blyn zalgirio fanas,bet nesakau,kad rytui sansu nera.manau daugiau sansu zalgiris turi,bet nesakau 100 proc,kad laimes.tai ana sez irgi lojai,kad rytas dauzys zalgiri?bet dauzomi buvo rytas,tu ne sugalva mastai mazvaiki tu.kiek gali nusisneket taip visada ziauriai?kaip tau leidzia komentuot?ai del to,kad tu nusisneketum ir sukeltum gincus?
2012-01-03
Atsakyti
tai, kas kad zaisim isvykoj? su vokieciais irgi zaidem vokietijon, bet pasirodem gana gerai, o vilniuj tai nieko nereiskia :)
2012-01-03
Atsakyti
pamatysim 6tadienį kas laimės, o kas ne. Pagal sudėtis tai Žalgiris geresnis, bet Rytas geriau susižaidęs. Man labiau patiktų, jei Žalgiris laimėtų, bet svarbiausios varžybos bus su Maccabi. Jei Kaune laimim bus viskas ok.

Bet man ir atrodo, kad Žalgiris laimės.
2012-01-03
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas