Gynybinio stiliaus rungtynėse tarp Madrido „Real“ ir Stambulo „Ulker“ Igoris Rakočevičius sugebėjo surinkti daugiausiai naudingumo taškų ULEB Eurolygos antrojo etapo penktajame ture. „Real“ serbas pelnė 28 naudingumo balus.

Į „Ulker“ krepšį jis per 24 minutes įmetė 22 taškus (4/4 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir 1 kartą suklydo.

Antroji vieta atiteko Barselonos „Winterthur“ puolėjui Mikaliui Kakiouziui, kurio naudingumas padėjo katalonams iškovoti pergalę 74:67 prieš Pirėjo „Olympiakos“.

Ispanijos ekipos graikas per 36 minutes įmetė 13 taškų (3/6 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Trečiąja vieta pasidalijo du krepšininkai: Trevizo „Benetton“ puolėjas Marcusas Goree bei Zagrebo „Cibona“ įžaidėjas Jamesas Pennas. Abu jie surinko po 25 naudingumo balus, o tarpusavio mače pergalę šventė Italijos klubas, įveikęs „Cibona“ 88:80.

M.Goree per 33 minutes įmetė 19 taškų (7/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 5/9 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir blokavo 4 varžovų metimus.

Tuo tarpu J.Pennas per 38 minutes įmetė 24 taškus (5/11 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 8/11 baudų), atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo net 10 pražangų.

Iš lietuvių geriausiai pasirodė Ramūnas Šiškauskas. „Benetton“ krepšininkas surinko 22 naudingumo balus. Vienu mažiau pelnė Kauno „Žalgirio“ gynėjas Mantas Kalnietis.

Geriausi is lietuviu dabartine zvaigzde ir busima... Bet kazkaip keista, kad TOP 16 uztenka 28 tapti naudingiausiu, reguliarejame 34 neuztekdavo...