Geraldas Wallace'as atliko dvigubą dublį (13 taškų, 10 atkovotų kamuolių)
Nuotr. AP-Scanpix
Antrą nesėkmę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Oklahomos „Thunder“ (5-2) ekipa. Ji namie 93:103 (26:21, 27:30, 21:27, 19:25) turėjo pripažinti Portlendo „Trail Blazers“ (4-1) persvarą.

Per pirmus du kėlinius pelnę 53 taškus ir krepšį atakavę 51 proc. taiklumu, „Thunder“ po ilgosios pertraukos klimpo varžovų gynyboje. Jie pataikė vos 34 proc. metimų ir ir pelnė 40 taškų.

„Mes esame pajėgūs taip žaisti. Jeigu kiekvieną vakarą taip rungtyniausime, manau, turėsime gerą sezoną“, – komandos gynyba džiaugėsi „Trail Blazers“ įžaidėjas Raymondas Feltonas.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui po Nicolas Batumo tritaškio „Trail Blazers“ įgijo 10 taškų pranašumą (92:82) ir jį išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Laimėjusi pirmas penkerias sezono rungtynes, dabar „Thunder“ pralaimėjo antrą kartą iš eilės. Tuo tarpu „Trail Blazers“ yra vienintelė Vakarų konferencijos komanda, turinti mažiau nei 2 nesėkmes.

„Trail Blazers“: LaMarcusas Aldridge'as 30, Wesley Matthewsas 16, Geraldas Wallace'as 13 (10 atk. kam.), Raymondas Feltonas ir Nicolas Batumas po 12.

„Thunder“: Jamesas Hardenas 23, Russellas Westbrookas 22, Kevinas Durantas 19 (7/19 dvitaškių, 1/7 tritaškių).

Rungtynių vaizdo reportažas:

Blazers labai gerai sukomplektuota komanda ir būtų nenuostabu, jei nueitų iki finalų :)
2012-01-04
-1
Labai gaila ,kad Roy baigė karjera jei dar butu jis manau ši komanda tikrai žaistu finale , o dabar dar jei reikės daug ką įrodyti :D
2012-01-04
-2
Kiauri tie OKC lyderiai...Per abu pramesta 30 metimu :)