Borisas Diaw (kairėje) sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes
Nuotr. AP-Scanpix
Carmelo Anthony ir Amare Stoudemire'o bei Boriso Diaw ir Geraldo Hendersono duetai surinko atitinkamai po 57 ir 51 tašką, tačiau Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalę šventė pastarųjų atstovaujama Šarlotės „Bobcats“ (2-4) ekipa.

Paulo Silo auklėtiniai svečiuose 118:110 (30:26, 32:26, 26:26, 30:32) įrodė pranašumą prieš Niujorko „Knicks“ (2-4) žaidėjus ir nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

Šeimininkai šiose rungtynėse buvo tik sykį persvėrę rezultatą (4:2), toliau mačo kontrolę perėmė Šarlotės komanda. Iki antrojo kėlinio pabaigos likus žaisti keturias minutes svečiai turėjo solidžią persvarą (54:40).

Tokį stabilų pranašumą „Bobcats“ išlaikė iki pat ketvirtojo kėlinio (95:80). Anthony per ketvirtį surinko 22 taškus, bet nugalėtojas jau buvo aiškus.

Diaw iš viso pelnė 27 taškus ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. Per paskutinius du mačus prancūzas buvo pelnęs vos penkis taškus. Iki karjeros rezultatyvumo rekordo jam pritrūko keturių taškų.

„Bobcats“ Niujorke pergalę iškovojo po dviejų sezonų pertraukos. Paskutinį kartą Šarlotės ekipa išvykoje prieš „Knicks“ laimėjo 2009 m. kovo 8 d., kuomet 114:105 įveikė vietos komandą.

„Knicks“: Carmelo Anthony 32, Amare'as Stoudemire'as 25 (12 atk. kam.), Imanas Shumpertas 18, Toney Douglasas 13 (1/6 trit.), Tysonas Chandleris 11 (4/4 dvit.).

„Bobcats“: Borisas Diaw 27 (3/3 trit., 5 kld.), Geraldas Hendersonas 24 (9/11 dvit.), Byronas Mullensas 16, D.J. Augustinas 14 (10 rez. perd.), Corey Maggette 12, D.J. White'as 10 (9 atk. kam.).

Rungtynių vaizdo reportažas:

tikrai gana blogai pradejo sezono starta knicks komanda,bet manau jie tikrai turetu isivaziuoti,na,bet aisku,kad nba finale jie tikrai nezais.
2012-01-05
+1
Ju treneris apgailetinas. Jo philosofija yra daugiau imest nei praleist. Jokios gynybos..
2012-01-05
+1
Kietas
Evaldaz> kokie dar knights??? maziau ziurek visokiu skrajojanciu batu ten jordano , cia yra Knicks!
2012-01-05
-1
gal nelabai susizaide ir pralaimejo. kai knights laimejo pries boston tai gyret koki saunuoliai ir t.t. ,o dabar ,kad pralaimejo bobcats tai su sudais maisot