Estijos vyrų krepšinio čempionate prasidėjo ketvirtfinalio varžybos. Antradienį jas pradėjo Sauliaus Raziulio komanda, o trečiadienį susikovė dvi ekipos, savo gretose turinčios lietuvių.

Svajūno Airošiaus ir Arvydo Straupio Talino "Dalkia/Nybit" klubas patyrė netikėtą nesėkmę. Pirmose rungtynėse namuose "Dalkia/Nybit" 72:73 nusileido Talino "Pirita" komandai. Joje žaidžia Laimonas Čičinis.

Reguliariajame sezone "Dalkia/Nybit" užėmė trečiąją vietą. Tuo tarpu "Pirita" devynių komandų turnyre liko šešta. L.Čičinio komanda serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Rungtynių pabaigoje L.Čičinis prametė dvitaškį, tačiau jo komandos draugas Kauri Sildas atkovojo kamuolį ir pelnė pergalingus taškus likus 7 sekundėms - 73:72.

Prieš tai S.Airošius turėjo puikią progą išplėšti savo komandai pergalę, tačiau prametė abu baudos metimus. Nesėkmingai susiklostė ir paskutinė šeimininkų ataka. Igoris Kurašovas nerealizavo metimo.

Nugalėtojams 14 taškų (3/8 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/4 baudos metimų) pelnęs L.Čičinis buvo antras pagal rezultatyvumą. Lietuvis per 33 minutes taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

"Dalkia/Nybit" ekipoje vėl sėkmingai rungtyniavo A.Straupis. Jis per 30 minučių pelnė 13 taškų (0/1 dvitaškio, 3/8 tritaškių, 4/6 baudos metimų) ir atkovojo 11 kamuolių.

S.Airošius, rungtyniavęs 38 minutes, pelnė 9 taškus (0/2 dvitaškių, 2/9 tritaškių, 3/6 baudos metimų) bei sugriebė 5 atšokusius kamuolius.

Antrosios šios poros rungtynės bus žaidžiamos balandžio 21 dieną (kitą ketvirtadienį) "Pirita" namų aikštėje.

Antradienį Rakverės "Palliklubi" su S.Raziuliu namie nusileido Talino "Kalev" ekipai 85:94. Rakverės ekipa reguliariajame sezone užėmė ketvirtąją vietą, o "Kavel" krepšininkai - penktąją.

Šeimininkų negelbėjo puikus S.Raziulio žaidimas. Lietuvis per 35 minutes surinko 22 taškus (5/7 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 6/7 baudos metimų) bei atkovojo 7 kamuolius.

Antrosios šios poros rungtynes vyks balandžio 19 dieną (antradienį) Taline.