Eilinę pergalę antrame Italijos divizione iškovojo Emilijos Redžio „Trenkwalder“ (10-3) ekipa su Donatu Slanina. Ji išvykoje 86:77 (23:21, 23:14, 20:18, 20:24) įveikė Imolos „Aget Service“ (5-8) žaidėjus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Donatas Slanina per 24 minutes pelnė 10 taškų (2/3 dvitaškių, 2/4 tritaškių) atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, tačiau 3 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Trečią pralaimėjimą iš eilės patyrė Brešos „Centrale del Latte“ (8-5) komanda, kurios garbę gina Deividas Bušma. Lietuvio ekipa svečiuose 81:89 (16:25, 26:20, 23:20, 16:24) turėjo pripažinti Skafačio „Givova“ (8-5) krepšininkų pranašumą.

Pralaimėjusiems Bušma per 26 minutes pelnė 12 taškų (6/7 dvitaškių), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 1 pražangą, blokavo 1 metimą, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, užsidirbo 1 bloką, 3 kartus prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

Pergalės pasiekti nepavyko ir Egidijaus Dimšos atstovaujamai Bolonijos „Conad“ (4-9) ekipai, savo aikštėje 82:89 (19:21, 18:23, 24:18, 21:27) nusileidusiai Brindisio „Enel“ (8-5) komandai.

Dimša aikštelėje praleido 23 minutes, pasižymėjo 9 taškais (2/5 dvitaškių, 5/6 baudų), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, užsidirbo 1 bloką, 1 sykį suklydo, po 1 kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.