Sausio 6-osios NBA pulsas (video, foto)

2012-01-06 11:43
Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ korespondentas
Po keturių kėlinių Atlantoje į aikštę buvo išmesta „Heat“ kepuraitė Nuotr.: AFP – Scanpix
Šokėjų pasirodymas per minutės pertraukėlę Nuotr.: AFP – Scanpix
Alas Horfordas nusivylęs po pralaimėjimo po trijų pratęsimų Nuotr.: AFP – Scanpix
Dirkas Nowitzki sužaidė nerezultatyviausias rungtynes per dvejus metus (6 taškai) Nuotr.: AP – Scanpix
Vietoje sportinės aprangos – kostiumas Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonui sutrumpėjus beveik dviem mėnesiais, šiemet stipriausi pasaulio krepšininkai varžosi pašėlusiu tempu. Kasdien NBA lygoje sužaidžiama daugybė rungtynių, o jas sekti nuo šiol padės tinklalapis „BasketNews.lt“.
Sausio 6-osios rungtynių apžvalga

Serijos. Čikagos „Bulls“ komandai šiuo metu priklauso ilgiausia pergalių serija (5). Naujojo Džersio „Nets“ ir Vašingtono „Wizards“ ilgiausiai neišbrenda iš nesėkmių liūno (6 nesėkmės paeiliui).

Laimi be žvaigždžių. Praėjusį sezoną Majamio „Heat“ vos aštuoneriose rungtynėse vertėsi be LeBrono Jameso ar Dwyane'o Wade'o ir per jas iškovojo 4 pergales bei patyrė 4 pralaimėjimus. Tuo tarpu be abiejų savo žvaigždžių „Heat“ žaidė tik kartą – paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse, kuriose leido savo krepšininkams pailsėti. „Heat“ tas rungtynes laimėjo (prieš „Raptors“ 97:79). Šiemet vėl likę be žvaigždžių, „Heat“ palaužė „Hawks“.

Triguba nesėkmė. Tris pratęsimus Atlantos „Hawks“ komanda paskutinį kartą žaidė 2004 metų vasarį ir tada 121:123 pralaimėjo Hiustono „Rockets“ komandai. Praėjusią naktį juos taip pat nuskriaudė „Heat“.

Citata. „Tai – Kalėdinė dovana“, – sužinojęs, kad pelnė daugiau taškų nei Dirkas Nowitzki (6) ir Timas Duncanas (10) kartu sudėjus, juokėsi „Spurs“ puolėjas Mattas Bonneris (17).

Iššvaistyta persvara. Milvokio „Bucks“ įpusėjus mačui su Sakramento „Kings“ pirmavo net 21 taško persvara (58:37), tačiau patyrė nesėkmę 100:103. Tai buvo pergalingas debiutas naujajam „Kings“ treneriui Keithui Smartui.

Pro šalį. Los Andželo „Lakers“ į Portlendo „Trail Blazers“ krepšį neįmetė nė vieno iš 11 mestų tritaškių. Tai pirmas kartas nuo 2003 metų, kai „Lakers“ rungtynėse nė karto nepataikė iš toli.

NBA statistinius lyderius rasite paspaudę čia.

Visi rezultatai:

Portland Trail Blazers Los Angeles Lakers 107-96 stat »
Sacramento Kings Milwaukee Bucks 103-100 stat »
San Antonio Spurs Dallas Mavericks 93-71 stat »

23 naud. balai
Chrisas Boshas (Majamio „Heat“): Likęs vienas iš „Didžiosios trijulės“, jis turėjo imtis iniciatyvos. Boshas ne tik pelnė 33 taškus, bet ir pataikė pratęsimą išplėšusį tritaškį.
Mario Chalmersas (Majamio „Heat“): Jis žaidė net 49 minutes ir pelnė 29 taškus – vos vienu mažiau nei jo karjeros rekordas.

Tyreke'as Evansas (Sakramento „Kings“): 26 taškai, 10 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvūs perdavimai. O svarbiausia – pergalė panaikinus 21 taško deficitą.

Geraldas Wallace'as (Portlendo „Trail Blazers“): Sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes (31 taškas) ir žiūrovus nudžiugino nuostabiu dėjimu greitoje atakoje (žr. penketuką).
LaMarcusas Aldridge'as (Portlendo „Trail Blazers“): Nors per rungtynes jis atkovoja po 7,8 kamuolio, tik šiąnakt atliko pirmą sezono dvigubą dublį (28 taškai, 10 atkovotų kamuolių)

Dienos penketukas:

Visų rungtynių santrauka:

Dienos akimirka:

Alo Horfordo nusivylimas pralaimėjus po trijų pratęsimų
Nuotr. AFP – Scanpix

TĘSIAME registraciją į šeštadienio (01.07) rungtynes su ŽK. Norintys palaikyti komandą geriausioje tribūnoje, registruojasi sms 863819987 parašydami vardą ir pavardę (užregistruoti būsit visi, atsakomosios žinutės nebus). Į rungtynes pateks tik turintys su savim dokumentus ir raudonas maikes ;) PIRMYN JUODAI BALTAI RAUDONI!
2012-01-06
-1
AmberisKodel si karta tik dienos penketukas, o ne desimtukas?

Del to, kad buvo suzaistos tik 4 rungtynes ir nebuvo labai daug ispudingu epizodu.
2012-01-06
tonywaAmberi, tai kad Hawks ir Heat pernai per playoffus nebuvo susitike--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt