Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo „Mažeikių“ (13-10) ekipa, kuri namuose antroje rungtynių pusėje 74:65 (15:13, 22:26, 28:16, 8:10) nugalėjo „KK Radviliškio-Juodelių“ (14-9) žaidėjus.

Rungtynių lūžis įvyko trečiojo kėlinio viduryje, kuomet teisėjų darbu nepatenkintas Aloyzas Rudys užsidirbo techinę pražangą. Svečiai tuomet sumetė abi baudas ir priartėjo iki 4 taškų (48:44), tačiau Craigas Petersas smeigė tritaškį, o po poros minučių „Mažeikiai“ jau pirmavo dviženkliu skirtumu. Susikurtą pranašumą šeimininkai išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Ekipoje debiutavęs Petersas per 25 minutes pelnė 13 taškų (0/1 dvitaškio, 4/7 tritaškių, 1/2 baudos), perėmė 2 kamuolius, tačiau 4 kartus suklydo.

„Mažeikiai“: Remigijus Trakimas 13, Janas Jurgo 13, Craigas Petersas 13, Parrishas Brownas 11, Marijus Norkus 10.

„KK Radviliškis-Juodeliai“: Audrius Mineikis 16, Tomas Rakauskas 14, Liudas Valantinas 12, Rytis Rauktys 9.

Rytoj „Mažeikių“ laukia išvyka į Vilnių, kur 16:00 susitiks su vietos „Perlo-MRU“ ekipa.