Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionate penktadienį (03.24) prasidėjo pusfinalių etapo varžybos. Įtikinamą pergalę iškovojo tik daugkartinės BWBL čempionės Vilniaus „Lietuvos telekomo" krepšininkės. Tuo tarpu kitos trejos rungtynės vyko daug atkakliau.

Gardino „Olimpia" – Vilniaus „Lietuvos telekomas" 60:115 (14:35, 14:26, 13:34, 19:20).

Nuo rungtynių pradžios į priekį išsiveržusios vilnietės Baltarusijos čempionėms nepaliko jokių vilčių. Dar trečiajame kėlinuke „Lietuvos telekomo" ekipa pasiekė 50 taškų persvarą, o vyriausiasis ekipos treneris Algirdas Paulauskas turbūt pirmą kartą karjeroje, per pertraukėlę tarp 3 ir 4 kėlinio liko sėdėti savo vietoje – dėl akivaizdaus pranašumo auklėtinėms jis neturėjo ko patarti.

„Olimpia": Natalija Fedotova 13, Anna Matskevič 10, Nadežda Drozd 9.

„Lietuvos telekomui": Eglė Šulčiūtė 31, Sandra Valužytė 21, Irena Baranauskaitė 12.

•

Marijampolės „Arvi" – Južnoukrainsko „Olimp-NAEK" 84:71 (19:21, 15:15, 27:14, 23:21).

Pirmąją pergalę B grupėje marijampolietės iškovojo po atkaklios kovos. Lemiamą persvarą joms pavyko įgyti trečiajame ketvirtyje, kurį aikštelės šeimininkės laimėjo 13 taškų skirtumu.

„Arvi“: Diana Razmaitė 23, Ela Briedytė 18, Ildiko Vass 16.

„Olimp-NAEK": Oksana Solonar 20, Aleksandra Kurbatova 11, Ganna Rozvyezyeva 9.

•

Kauno „LKKA-Kaunas“ – Kauno „Laisvė" 53:74 (21:20, 18:13, 8:22, 6:19).

Per pirmuosius du kėlinius aikštelėje vyko atkakli kova, tačiau po pertraukos „Laisvės" krepšininkėms pavyko atitrūkti. Sėkmingai apsigynusios per antrąją mačo pusę jos „LKKA-Kauno" ekipai leido įmesti vos 14 taškų.

„LKKA-Kaunui": Rasa Žemantauskaitė 17, Jurga Budrytė 9, Laura Rakutytė 8.

„Laisvei": Jovita Jutelytė 20, Asta Daujadienė 12, Jolanta Marmienė 12.

•

Kijevo „Tim-Scuf" – Rygos TTT 76:63 (13:17, 26:11, 20:10, 17:25).

Pirmąją pergalę B grupėje iškovojo ir praėjusio sezono trečiosios vietos laimėtojos „Tim-Scuf" krepšininkės. Jos palaužė Latvijos čempionę TTT ekipą. Lemiamą persvarą kijevietės įgijo per antrąjį ir trečiąjį kėlinius. Per paskutines 10 minučių latvės šiek tiek sumažino skirtumą, tačiau pralaimėjimo neišvengė.

„Tim-Scuf": Natalija Isačenko 24, Olena Savina 22, Anna Pokojova 10.

TTT: Elina Babkina 21, Dacė Krumina 16, Anita Mikale 7.