Po šventinio periodo grįžusi Jonavos „Triobet“ (12-11) ekipa Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NKL) nutraukė trijų pralaimėjimų seriją, svečiuose 87:76 (30:13, 19:16, 11:15, 27:32) nugalėjusi Gargždų „Gargždų-Bremenos“ (6-17) krepšininkus.

Jau per pirmas septynerias pirmojo kėlinio minutes „Triobet“ krepšininkai pasiuntė varžovus į nokdauną ir laimėjo atkarpą net 17:3. Šiame epizode taškus rinko Aurimas Urbonas, o kėlinio pabaigoje iš toli pataikęs jonavietis Martynas Linkevičius ne tik padidino komandos persvarą, bet ir pradėjo savo įspūdingų rungtynių atkarpą.

Antrajame ketvirtyje Linkevičius pažėrė taškų seriją ir skirtumas ėmė vis didėti, kuris pasiekė ir dvidešimties taškų ribą (49:29).

Trečiojo kėlinio viduryje aikštės šeimininkams buvo pavykę sužaisti sėkmingą atkarpą ir sumažinti atsilikimą, bet vėl tritaškį „įsūdė“ Linkevičius ir viskas grįžo į savo vietas. Po šio ketvirčio „Triobet“ pirmavo 60:44.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus mažiau nei minutę, skirtumas vis dar siekė dvidešimties taškų ribą, tačiau per likusį laiką Gargždų krepšininkams pavyko pataikyti ne tik kelis metimus sušvelnindami skirtumą, bet ir pabaigoje varžovai pasivijo iki vienženklio skirtumo. Visgi, „Triobet“ į savo sąskaitą įsirašė dvyliktąją pergalę.

Svečiai kovą dėl kamuolių laimėjo net 51:30.

„Gargždai-Bremena“: Karolis Timofejevas 25, Laurynas Lučinskas 14, Linas Jonuška 11, Marius Grigaitis 9.

„Triobet“: Paulius Vaitiekūnas 18 (13 atk. kam.), Martynas Linkevičius 17, Henrikas Vorotnikovas 16 (10 atk. kam.), Vytautas Kružikas 14 (7 atk. kam.), Tadas Sebežiovas 10.