Baltijos moterų krepšinio lygoje ima aiškėti komandos, pateksiančios į balandžio 14-15 dienomis Druskininkuose vyksiančias BWBL finalo ketverto varžybas. Kelialapius į finalo ketvertą jau užsitikrino Marijampolės „Arvi" ir Kijevo „Tim-Scuf" komandos.

A grupė

Vilniaus „Lietuvos telekomas" – Kauno „LKKA-Kaunas" 97:60 (23:15, 26:17, 25:13, 23:15).

Daugkartinių BWBL ir LMKL čempionių ekipa sutriuškino Kauno studenčių komandą ir be vargo pasiekė eilinę pergalę.

„Lietuvos telekomui": Eglė Šulčiūtė 19, Jurgita Štreimikytė-Virbickienė 18, Katie Douglas 17.

„LKKA-Kaunui": Irma Raugaitė 20, Rasa Žemantauskaitė 13, Justina Jokubauskaitė 12.

•

Kauno „Laisvė" – Gardino „Olimpia" 88:104 (24:26, 28:26, 15:30, 21:22).

Per šias rungtynes kaunietės vertėsi vos septyniomis krepšininkėmis, tad Baltarusijos čempionių pergalė nėra labai netikėta. „Laisvė" sėkmingai priešinosi kaimynėms iš Baltarusijos du kėlinius, tačiau po pertraukos kaunietės pavargo, o greitai žaidusios „Olimpia" krepšininkės pataikė kelis tritaškius ir atitrūko.

Kauniečių negelbėjo nei minutės pertraukėlės, nei keitimai – baltarusės pergalės iš rankų nepaleido ir turi puikią progą iškopti tarp keturių stipriausių BWBL komandų. Per sekmadienio rungtynes „Olimpia" ekipa turi nepralaimėti „LKKA-Kauno" krepšininkėms didesniu negu 5 taškų skirtumu ir laukti „Laisvės" nesėkmės prieš „Lietuvos telekomą".

Antrojo kėlinuko pabaigoje Vilniaus „Lietuvos telekomo" sporto salėje susirinkusius žiūrovus ant kojų pakėlė neįtikėtinas Europos čempionės Linos Dambrauskaitės tritaškis. Paskutinėmis ketvirčio sekundėmis krepšininkė švystelėjo „puskablį" nuo savo aikštės pusėje esančios tritaškio linijos. Kamuolys perskrodė krepšio tinklelį jau po finalinės kėlinio sirenos, tačiau metimas buvo įskaitytas.

„Laisvei": Jovita Jutelytė 28, Asta Daujadienė 14, Lina Dambrauskaitė 13.

„Olimpia": Nadežda Drozd 27, Natalija Anufrienko 25, Irina Shamrei 17.

B grupė

Rygos TTT – Marijampolės „Arvi" 50:79 (14:23, 15:24, 5:19, 16:13).

Sėkmingai apsigynusi nuo latvių atakų Marijampolės ekipa iškovojo antrąją pergalę B grupėje ir užsitikrino kelialapį į finalo ketverto varžybas. Per sekmadienio (03.26) rungtynes „Arvi" ir „Tim-Scuf" kovos dėl pirmosios vietos grupėje.

TTT: Dacė Krumina 10, Rita Bridina 8, Baiba Eglite 8.

„Arvi": Aušra Naidėnienė 18, Diana Razmaitė 12, Ildiko Vass 11.

•

Južnoukrainsko „Olimp-NAEK" – Kijevo „Tim-Scuf" 67:92 (12:24, 16:25, 25:19, 14:24).

Ukrainos ekipų derbyje intrigos nebuvo. Nuo mačo pradžios užtikrintai į priekį išsiveržusios kijevietės dar iki didžiosios pertraukos įgijo dviženklę persvarą, kurią po pertraukos dar padidino. „Tim-Scuf" ekipa taip pat užsitikrino kelialapį į Druskininkus.

„Olimp-NAEK": Ganna Rozvyezyeva 22, Tetvana Beloziorova 10, Natalija Paskovata 9.

„Tim-Scuf": Inna Faskhutdinova 20, Inna Jegorova 19, Natalija Isačenko 19.