Varžovų spurtas ketvirtajame kėlinyje neleido Denverio „Nuggets“ (40 perg. – 31 pral.) triumfuoti Fynikse. Praėjusią naktį „Nuggets“ išvykoje 96:107 (27:30, -21:27, 27:22, 21:28) nusileido „Suns“ (47-21) ekipai.

Prieš lemiamą kėlinį šeimininkai pirmavo 79:75 ir ketvirtį pradėjo spurtu 9:2. Steve'o Nasho, Shawno Mariono bei Boriso Diaw vedama Fynikso komanda atitrūko 88:77, o įpusėjus ketvirčiui „Suns“ pranašumas siekė jau 14 taškų – 100:86.

Fynikso ekipai šį kartą svariai padėti nesugebėjo Amare'as Stoudemire'as. Antras rungtynes po traumos žaidęs puolėjas pelnė 6 taškus, o didžiąją dalį laiko antroje mačo pusėje praleido ant suolelio.

Linas Kleiza pralaimėtojų gretose žaidė 2 minutes, per kurias nepasižymėjo (0/1 dvitaškio). Puolėjas iš Lietuvos atkovojo 1 atšokusį kamuolį.

„Suns“: Steve'as Nashas ir Shawnas Marionas (14 atk. kam.) po 21 tašką, Raja Bellas 15, Borisas Diaw 13 (8 atk. kam., 13 rez. perd.), Leandro Barbosa 11, Timas Thomasas 10.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 28, Andre Milleris 24, Rubenas Pattersonas 14, Marcusas Camby 7 (15 atk. kam.).