Savaitgalį Rygoje sužaidus Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionato rungtynes pirmąją vietą A grupėje užsitikrino ir kelialapį į antrojo etapo kovas pelnė „TTT-Riga“ (8-1) ekipa.

Latvijos čempionės namie netikėtai lengvai 96:65 (35:24, 19:11, 18:16, 24:14) nugalėjo joms ant kulnų turnyro lentelėje lipusias Gardino „Olimpia“ (6-2) krepšininkes ir revanšavosi joms už nesėkmę 65:71 pirmajame rate.

Antrojo etapo C grupėje „TTT-Riga“ kovos su Kauno „VIČI-Aisčių“, Klaipėdos „Lemminkainen“ bei antrąją vietą B grupėje užimsiančia ekipa.

Antrojo etapo D grupėje rungtyniaus Sankt Peterburgo „Spartak“, Minsko „Horizont“, B grupės nugalėtoja ir A grupės antroji komanda.

Į antrąją vietą A grupėje pretenduoja „Olimpia“ ir dvi Lietuvos komandos – Kauno rajono „Sirenos“ (5-3) bei Vilniaus „Kibirkštis-Tichė-Iki“ (4-4). Šioms trims ekipoms pirmojo etapo varžybose liko sužaisti po dvejas rungtynes.

Kitose rungtynėse sekmadienį „TTT-Riga Juniores“ 78:63 įveikė Gardino „Viktoria“ krepšininkes ir iškovojo pirmąją pergalę. Šeštadienį „TTT-Riga“ 120:39 nepaliko vilčių vieną pergalę turinčiai „Viktoria“ ekipai. Kitose rungtynėse šeštadienį „Olimpia“ 90:63 įveikė „TTT-Riga Juniores“ komandą.

Artimiausi BWBL čempionato susitikimai vyks sausio 14-15 dienomis Rygoje ir Kijeve. Pirmojo etapo varžybos, kuriose dalyvauja dvylika komandų, baigsis sausio 29 dieną Minske.