Vos 5 minutes žaidybinio laiko NBDL pirmenybėse gavo Martynas Andriuškevičius, o jo Arkanzaso „RimRockers“ klubas namie 116:114 (33:16, 23:32, 31:28, 29:38) nugalėjo „Austin Toros“ krepšininkus.

Pastarąsias trejas rungtynes sėkmingai sužaidęs lietuvis šį kartą aikštėje praleido tik 5 minutes, per kurias surinko 2 taškus (1/2 dvitaškių). M.Andriuškevičius atkovojo2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo metimą bei kartą prasižengė.

Nugalėtojų komandoje net 7 žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių, tačiau nė vienas nepasiekė 20 pelnytų taškų ribos. Tuo tarpu „Toros“ gretose rezultatyvumu išsiskyrė Marcusas Fizeris, pelnęs 40 taškų.

Po pergalės „RimRockers“ aštuonių komandų turnyre pakilo į trečiąją vietą. Per 42 mačus Arkanzaso klubas pasiekė 22 pergales – tai viena mažiau nei antroje vietoje žengianti „Roanoke Dazzle“, kuri žaidė maču daugiau.

na pats norejo i status, tai dabar tegul turi. gal ir geriau jam, gal geriau nei su S