Maskvos CSKA ekipa į viešbutį keliaus su Vilniaus komandos autobusu. Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Radlinskas
Andrejus Kirilenka žygiuoja link autobuso. Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Radlinskas
Du Maskvos ekipos puolėjai Andrejus Kirilenka ir Viktoras Chriapa. Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Radlinskas
Darjušas Lavrinovičius yra vienas iš dviejų Maskvos CSKA lietuvių. Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Radlinskas
Andrejų Kirilenka nuo šalčių visada gelbsti jo gražioji kepurė. Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Radlinskas
Maskvos CSKA ekipa į viešbutį keliaus su Vilniaus komandos autobusu. Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Radlinskas
Andrejus Kirilenka žygiuoja link autobuso. Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Radlinskas
Du Maskvos ekipos puolėjai Andrejus Kirilenka ir Viktoras Chriapa. Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Radlinskas
Darjušas Lavrinovičius yra vienas iš dviejų Maskvos CSKA lietuvių. Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Radlinskas
Andrejų Kirilenka nuo šalčių visada gelbsti jo gražioji kepurė. Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Radlinskas
Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos trečiadienį laukia antroji akistata šį sezoną su viena Eurolygos favoričių Maskvos CSKA ekipa, kurią treniruoja Lietuvos krepšinio specialistas Jonas Kazlauskas.
Maskviečių vairininkas LKL vicečempionams negailėjo gerų žodžių, rimtai vertino juos, kaip varžovus bei pavadino Eurolygos lygio komanda.

„Norime užimti pirmą vietą grupėje, kadangi ji leidžia patekti toliau, nežaidžiant atkrintamųjų varžybų etapo. Vertiname „Lietuvos rytą“ – tai yra Eurolygos lygio komanda. Su ja žaidėme sunkias rungtynes Maskvoje, kur likus penkioms minutėms rezultatas dar buvo apylygis. Džiugu, jog mūsų gretose visi žaidėjai yra sveiki. Taip pat ruošiamės Eurolygos „Top 16“ etapo kovoms“, – sakė Kazlauskas. 

Užsakomuoju reisu į Vilnių atvykusią CSKA ekipą atlydėjo net šešiolika Rusijos žurnalistų, tačiau Rusijos čempionų vyriausiasis treneris mielai bendravo ir su Lietuvos žiniasklaidos atstovais.

– Galbūt šį kartą bandysite išvengti intrigos iki mačo pabaigos, kai nugalėtojas paaiškėja paskutinėmis minutėmis? – žurnalistai paklausė Kazlausko.
– Visi taip norėtų, bet taip pavyksta ne visada. Tenka žaisti su daug gerų komandų, kuriose rungtyniauja pajėgūs krepšininkai. „Lietuvos rytas“ sužaidė gražias rungtynes su „Žalgiriu“, galbūt tik kažkuri jų dalis nepavyko. Kaip susiklostys rytojaus mačas – niekas nežino.

– Ar teko matyti rungtynes tarp „Lietuvos ryto“ ir „Žalgirio“?
– Taip.

– Ar „Lietuvos ryto“ rezultatas yra dėsningas jų rodytam žaidimui?
– „Lietuvos rytas“ labai prikauso nuo įžaidėjo. Buvo momentas, kai jis prametė kelis metimus ir varžovai tuoj pat atitrūko.

– Ar jus nustebino Kirilenkos pasirinkimas pabaigti sezoną CSKA gretose?
– Man nesudegė nei viena nervų ląstelė, neketinome spėlioti iš tirščių – pasiliks jis ar ne. Mes šią komandą būrėme be Kirilenkos, todėl nesitikėjome, kad jį turėsime. Nebuvo jokio pagrindo pergyventi, tačiau džiaugiamės, kad jis liks mūsų ekipoje.

– Jūsų ekipos sudėtis, rezultatai ir ekspertai kalba, kad šiemet turėtumėte laimėti Eurolygą.
– Neperšokęs griovio niekada nesakyk op. Eurolygoje yra daug gerų komandų, kurios taip pat turi tokių gerų žaidėjų kaip mes. Pavyzdžiui „Barcelona“, Madrido „Real“, Tel Avivo „Maccabi“ ar kitos. Ta pati „Žalgirio“ ekipa yra labai pajėgi ir su mumis sužaidė labai geras rungtynes Kaune. Mes taip pat rungtyniavome gerai, tačiau jie į minėtą mačą dėjo daug vilčių ir tai juos išmušė iš vėžių. Dabar žalgiriečiai atsigauna ir pamatysite – čia bus dar visko. Kitas dalykas – kiekviena ekipa vykstant sezonui gali sužaisti prastų rungtynių. Nuo to niekas neapsaugotas. Kalbėti apie tokius dalykus dar per anksti.

– Tačiau bet kokia kita vieta Maskvos ekipai reikštų nesėkmę?
– Be abejo. Klubo vadovai mums kelia pačias aukščiausias užduotis.

– Praėjusį sezoną stojote prie komandos vairo, kuomet CSKA buvo gilioje duobėje, o šiemet turite laimėti viską iš eilės. Kuri situacija jums parankesnė?
– Ir tada buvo labai sunku, ir dabar jaučiu spaudimą. Jeigu praėjusį sezoną sakiau, kad atsidūriau ne vietoje ir ne laiku, tai šiais metais surinkome gerą komandą, vyrauja geras mikroklimatas. Taip pat turime tokių rungtynių, kuomet krepšininkai tau padeda. Mūsų ekipoje yra susirinkę pajėgūs krepšininkai, todėl šia prasme dirbti yra lengviau. Sporte taip jau yra – užduotys visą laiką būna tos pačios, bet turi laimėti, nesvarbu komanda stipresnė, ar silpnesnė.

Interviu su Kazlausku:Interviu su Šiškausku:Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (66)
o tu ziuriu tik darzeli baiges jei logiskai galvot nemoki
2012-01-11
+4
Atsakyti
taigi blet laurik iš portugalijos, sunku jam lietuviškai rašyt, o lenku mokyklose rašyt nemokina
2012-01-11
Atsakyti
Valodialaurik,Draugiskai siulau eiti gramatikos mokintis, nes ryskiai pamoku neparuosei noliferi LOL


koks man skirtumas, svarbiause tu supratai
2012-01-11
+3
Atsakyti
Valodia
laurik,

Draugiskai siulau eiti gramatikos mokintis, nes ryskiai pamoku neparuosei noliferi LOL
2012-01-11
-1
Atsakyti
ValodiaGerbiu Jona uz jo taktiskuma, diplomatija.Vietoj to, ka pasake: "LR yra EL lygio komanda" jis lb subtiliai taktiskai nutylejo: "...kaip tik jie patys ir fanai mano"


as nesuprantu ka tu chia darai??? eik psihologu dirpti!!
2012-01-11
-1
Atsakyti
Valodia
Gerbiu Jona uz jo taktiskuma, diplomatija.

Vietoj to, ka pasake: "LR yra EL lygio komanda" jis lb subtiliai taktiskai nutylejo: "...kaip tik jie patys ir fanai mano"
2012-01-11
+2
Atsakyti
ssssmilass tai debiliski tavo komentarai ... nes tavo visi komentarai beverciai ir pykcio pilni turbut dede petras darzelyje priekabevo prie taves , nesu mates kad normaliai sneketum , be to pametu ant trifkos stumdavai kaip idiotas paskutinis o dabr jau ziaurus treneris tau .... mastymas kaip pas maza vaika viena diena patinka melyna kita juoda
tai tu nenustepk jei jam 13 metu ;]
2012-01-11
-4
Atsakyti
meškinas
tik idiotai zaliu fanai gali sirgt uz svetimas šalis jau matem pernai per BBL kaip kauno atsilikeliai palaike vefa o latviai paklausti sako gal debilai tie lietuviai sirgt uz latvius pas mus tokiu nesamoniu nebuna ... nes kaunas ne lietuvos dalis o atskira provincija su zoninem panetkem
2012-01-11
-1
Atsakyti
sss
smilass tai debiliski tavo komentarai ... nes tavo visi komentarai beverciai ir pykcio pilni turbut dede petras darzelyje priekabevo prie taves , nesu mates kad normaliai sneketum , be to pametu ant trifkos stumdavai kaip idiotas paskutinis o dabr jau ziaurus treneris tau .... mastymas kaip pas maza vaika viena diena patinka melyna kita juoda
2012-01-11
+2
Atsakyti
laurik
sembergas

CSKA labiau lietuviska komanda nei rytas.

ir vaikeli pasiskaichiuok kiek uzhsienieciu zalgiri ir ryte. 7 - 5
2012-01-11
Atsakyti
laurik
sembergasCSKA labiau lietuviska komanda nei rytas.

baikit sapnuot.
2012-01-11
Atsakyti
To sss tu ir daunas kodel as tureciau sirgti uz ryta jeigu galiu uz Jona , Ramuna ir broli jei tai nors Lietuviai.
2012-01-11
Atsakyti
sss
kauno fanai ir tokie kaip slimass turetu buti is lietuvos istremti i ir jura sumesti dolbany ruslenkiai
2012-01-11
-4
Atsakyti
.
Jei būtų eurolygos lygio komanda tai ten ir žaistų...bet taip nėra:)

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-01-11
-1
Atsakyti
repianoDaugiskaita užduotys su y ilgąja rašoma, o ne su i, niekad nemaniau, kad taip nusivažiuosim , kad savo kalbos nemokėsim, kaip kokie amerikiečiai... bet jau kai žurnalistai savo rašinėlius su klaidom rašo tai čia jau žiauru...


Pats pridarei klaidų ir dar piktiniesi žurnalistais. Pirmiausiai tau derėtų žinoti, kad jeigu rašydamas rašai kokią raidę ne kaip žodį, o kaip pabrėžimą, kad turi omenyje būtent raidę, tai ją kabutėse reikia rašyti. Kurioj vietoj šią klaidą padarei, lituaniste, manau, jog aiškinti nereikėtų. Be to,. po daugtaškio reikia dėti tarpą ir kitą sakinį pradėti didžiąja raide. Prieš "tai" (kabutės angliškos, nežinau, kaip pakeisti), reikia dėti kablelį, o žodį "žiauru" įsprausti į kabutes, nes tai žargono kalbos pavyzdys.

O jeigu grįžtume prie temos, tai, jei atvirai, nemanau, kad Rytas šį sezoną yra Eurolygos lygio komanda. Čia tik mano nuomonė. Sudėtis prasta, žaidimas, nors ir, palyginus, geras, bet turi rimtų minusų, kurie vėlgi susiję su sudėtimi. Metų krepšininkas, kuris šiaip jau tokio vardo nevertas, nėra išnaudojamas. Nežinau, ar Džigičius mąsto kaip Jonu susižavėję paaugliai, ar dėl kokios kitos priežasties nesugeba kepšininkams, o visų pirma Rice'ui, įkalti į galvą, jog reikia daugiau žaist 2X2 su Valančiūnu, nes būtent dėl 2X2 su Šaru Valančiūnas taip gerai žaidė. SF linija kiaura, nes Artūras ne tas, o Babrauskas taip pat nedemonstruoja didesnio dėmesio verto žaidimo. Ir apskritai, uždenk Rice ir bus "basta". Nes jis nėra komandinio stiliaus įžaidėjas, o jei tik asmeniniai reidai ne pagal natas "grojasi", tai jau rimtos bėdos gali iškilti. Nors dar šaltakraujis Rasič yra, tad tai ne didžiausia bėda. Didžiausia bėda yra priekinė linija bei SF grandys. Net neabejoju, kad per jas CSKA ir gniuždys tiek Ryto gynybą, tiek jų puolimą, jei Džigičius sugalvos gynėjams daugiau bendradarbiauti su centrais, o visų pirma Valančiūnu. PF, beje, irgi ne pati tvirčiausia grandis, bet ten, veikiausiai, mažiausia bėdų nei kur kitur.
2012-01-11
-7
Atsakyti
Siandien rytas bus pazemintas savo ziurovu akivaizdoje.Sekmes Kazlauskui ir jo chebrytei.
2012-01-11
-1
Atsakyti
sembergasCSKA labiau lietuviska komanda nei rytas.


Dėl šito tai pritarti galiu.
2012-01-11
-3
Atsakyti
Anonimas
siandien teisiamas J. Vainauskas del avarijos sukelimo.
2012-01-11
+2
Atsakyti
sembergas
CSKA labiau lietuviska komanda nei rytas.
2012-01-11
-4
Atsakyti
Kokso_uostytojasto aršusis RytfanisKa cia giedi? Po sestadienio manai mums dar sansu siandien sansu yra? Vienai Legendai bent priesinomes, siandien kita Legenda garantuotai mus sudoros i vienus vartus.


Gera foto :D
2012-01-11
-2
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 66

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.