Vienvalde antrosios Italijos čempionato vietos šeimininke tapo Trevizo „Benetton“ ekipa. Ji sekmadienį (03.26) namie 79:53 (19:11, 17:11, 25:15, 18:16) sutriuškino Rozeto „Basket“.

Nuo mačo pradžios į priekį atitrūkę šeimininkai suabejoti savo pranašumu varžovams neleido. Jau įpusėjus mačui ekipas skyrė 14 taškų, o šis „Benetton“ pranašumas po didžiosios pertraukos tik išaugo.

Sėkmingai nugalėtojų gretose žaidė Ramūnas Šiškauskas. Per 24 minutes jis pelnė 15 taškų (4/5 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 ir prarado 2 kamuolius bei 2 sykius prasižengė.

„Benetton“: Ramūnas Šiškauskas ir Drew Nicholasas po 15 taškų, Matteo Soragna 12, Andrea Bargnani ir Marcusas Goree po 9.

„Basket“: Jasonas Capelas 14, Matteo Malaventura ir Jackas Martinezas (14 atk. kam.) po 12, Daniele Cavaliero 9.

Italijos čempionato dugne lieka Kapo d'Orlando „Upea“ klubas. Jis sekmadienį išvykoje 72:97 (22:25, 19:17, 12:26, 19:29) nusileido Bjelos „Angelico“ krepšininkams.

Pralaimėtojams Virginijus Praškevičius per 33 minutes pelnė 10 taškų (2/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Angelico“: Damonas Williamsas 25, Thabo Sefolosha 22, Joe Smithas 17, Alessandro Frosini 14.

„Upea“: Vassilas Evtimovas 17 (11 atk. kam.), Keithas Carteris 14, Marque Perry 13, Virginijus Praškevičius 10.

Italijos pirmenybėse vienvalde lydere lieka Bolonijos „Climamio“, turinti 19 pergalių per 25 mačus. Rungtynes mažiau laimėjo „Benetton“, o dviem – dar keturi klubai, tarp kurių yra ir Sienos „Montepaschi“. Tuo tarpu „Upea“, laimėjusi 7 kartus per 25 susitikimus, užima vos 15-ąją vietą tarp 18 ekipų.