2012-01-11 13:41
Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ korespondentas
Kas paneigs, kad Robino Lopezo šukuosena neprimena brazilo Andersono Varejao ševeliūros? Nuotr.: AFP-Scanpix
Buvusi NBA žvaigždė kinas Yao Mingas su žmona Ye Li Chengdu mieste įsikūrusiame gyvūnų rezervate domėjosi didžiųjų pandų gyvenimo sąlygomis Nuotr.: Reuters-Scanpix
Hiustono „Rockets“ ir Šarlotės „Bobcats“ rungtynės priminė regbio dvikovą Nuotr.: AP-Scanpix
„Bulls“ žvaigždė Luolas Dengas prisėdo pailsėti ant Minesotos „Timberwolves“ krepšininkų nugarų Nuotr.: AP-Scanpix
Brandono Rusho reakcija nepataikius iš toli Nuotr.: AFP-Scanpix
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonui sutrumpėjus beveik dviem mėnesiais, šiemet stipriausi pasaulio krepšininkai varžosi pašėlusiu tempu. Kasdien NBA lygoje sužaidžiama daugybė rungtynių, o jas sekti padeda tinklalapis „BasketNews.lt“.
Sausio 11-osios rungtynių apžvalga

Serijos. Filadelfijos „76ers“ komandai šiuo metu priklauso ilgiausia pergalių serija (6 iš eilės). Jutos „Jazz“ laimėjo 5 mačus iš eilės. Ilgiausiai iš nesėkmių ruožo neišbrenda Detroito „Pistons“, nelaiminti jau penkių dvikovų paeiliui. Tuo tarpu pralaimėjimų kupros nusikratė Vašingtono „Wizards“ komanda, šventusi pirmą pergalę po aštuonių nesėkmių.

Didžiausios pergalės. Filadelfijos „76ers“ (7-2) komanda šiemet penkias pergales iškovojo 20 ir didesniais taškų skirtumais. Laimėjimus ji iškovoja vidutiniu 16 taškų skirtumu – tai geriausias rezultatas visoje NBA.

Neagresyvus žaidimas. Prancūzas Borisas Diaw jau septynerias rungtynes iš eilės nestojo prie baudų metimo linijos. Tai yra 185 minutės gryno žaidimo laiko.

Nejaučia nuovargio. Oklahomos „Thunder“ žaidė ketvirtą kartą per penkias dienas, bet šventė pergales visuose mačuose.

Be kapitono. Jutos „Jazz“ komanda sužaidė jau devynerias rungtynes, tačiau vis dar neturi kapitono. Jo nepaskyrė komandos treneris Tyrone'as Corbinas.

Naujas veidas. Blake'as Griffinas pirmą kartą per septynerias rungtynes nebuvo rezultatyviausias komandos žaidėjas. Mače su Portlendo „Trail Blazers“ daugiausiai taškų pelnė Caronas Butleris (20).

Ketvirtieji kėliniai. Lemiamos runtynių akimirkos toliau lieka košmaru LeBronui Jamesui. Praėjusią naktį mače su „Golden State Warriors“ jis nepataikė tritaškio iki pratęsimo pabaigos likus 7 sekundėms ir neišlygino rezultato. Per paskutinius dvejus metus Jamesas prametė visus 6 tritaškius, kuriuos metė per paskutines 24 ketvirto kėlinio ar pratęsimo sekundes, ir kurie galėjo išlyginti ar persverti rezultatą.

Neeiliniai skaičiai. 48 taškus mače su Fynikso „Suns“ pelnęs Kobe Bryantas tapo pirmuoju krepšininku NBA istorijoje, pelniusiu tiek daug taškų sužaidęs tiek daug rungtynių. Bryantas NBA rungtyniauja šešioliktą sezoną.

33 metų krepšininkas yra vienintelis, vyresnis nei 27 metų krepšininkas, rezultatyviausių NBA žaidėjų dešimtuke. Šio sezono jo taškų, rezultatyvių perdavimų ir atkovotų kamuolių vidurkiai yra geriausi per pastaruosius keturis sezonus.

NBA statistinius lyderius rasite paspaudę čia.

Visi rezultatai:

Golden State Warriors Miami Heat 111-106 stat »
Los Angeles Lakers Phoenix Suns 99-83 stat »
Portland Trail Blazers Los Angeles Clippers 105-97 stat »
Utah Jazz Cleveland Cavaliers 113-105 stat »
Minnesota Timberwolves Chicago Bulls 100-111 stat »
Memphis Grizzlies Oklahoma Thunder 95-100 stat »
Milwaukee Bucks San Antonio Spurs 106-103 stat »
Detroit Pistons Dallas Mavericks 86-100 stat »
Charlotte Bobcats Houston Rockets 70-82 stat »
Washington Wizards Toronto Raptors 93-78 stat »
Philadelphia 76ers Sacramento Kings 112-85 stat »

Dienos penketukas

41 naud. balas
37 naud. balai
33 naud. balai
32 naud. balai
30 naud. balų
Kobe Bryantas (Los Andželo „Lakers“): „Gana neblogai kaip septintam pagal pajėgumą NBA žaidėjui, ar ne?“ – po to, kai pelnė 48 taškus, paklausė Bryantas. Prieš sezoną geriausių NBA žaidėjų rinkimuose ESPN tinklalapyje jis liko vos septintas.
Alas Jeffersonas (Jutos „Jazz“): Puolėjas pelnė 30 taškų, o jo ekipa laimėjo penktą kartą iš eilės. Tačiau po dvikovos Jeffersonas dėl to pernelyg nesidžiaugė – pernai „Jazz“ laimėjo 15 iš 20 pirmų rungtynių, bet nepateko į atkrintamąsias.

Derrickas Rose'as (Čikagos „Bulls“): Naudingiausias praėjusio sezono NBA krepšininkas paauklėjo Ricky Rubio – 31 taškas, 11 rezultatyvių perdavimų.

Stephenas Jacksonas (Milvokio „Bucks“): Per pirmas aštuonerias rungtynes pataikęs tik 33 metimus iš 103 (32 proc. taiklumas), Jacksonas mače su „Spurs“ pagaliau sureguliavo savo taikiklį – tikslą pasiekė 12 iš 17 metimų.
Davidas Lee („Golden State Warriors“): 20 taškų, 14 atkovotų ir 4 perimti kamuoliai – tokie rodikliai padėjo „Warriors“ nugalėti Majamio „Heat“ ekipą.

Dienos dešimtukas:

Visų rungtynių santrauka:

Dienos akimirka:

Kobe Bryanto nesulaikė ir keli varžovai – „Lakers“ žvaigždė tapo pirmuoju krepšininku šį sezoną pasiekusiu 48 per rungtynes pelnytų taškų ribą
Nuotr. AP-Scanpix

1 2  »
ar siandien zais kleiza?
2012-01-12
H
Jei kas vis dar isiviazuoja kad amerikonai krepsi ziuri ramiai esdami, tegu paziuri GSW vs Heat rungtynes, nuo 4 kelinio mazai kas sedejo :)